Zrušit svdabu alebo nezrušit...

Príspevok v téme: Zrušit svdabu alebo nezrušit...
Rika89

mam pocit ze osm v koncoch....s pratelom chystame svadbu...teda som v 6 tyzdny tehotenstva jedine co robim je to ze placem som nervozna cim ma doma vyse znervonuju a vycitajumi vsetko tym ma vyse a vyse boli brucho...priatelovi to radsej nevravým....jedna sa otom...moja mama ma skupinu...a spieva bola by som rada keby mi pievala na svadbe ...tak sme sa splu tak dohodli...no len ked som to oznamila tatovi ten sa hned rozculiil ze on tam nechce toho chlapa co snou je..ze to radsej nepojde na svadbu nevedela som co mam urobit tak som isla za mamou a povedala jej to no ale omna namna zacaja ziapat a urazat ...ani nechcite ako.... ze ona to nezrusi a tak...a nakoniec ma vyhodila s domu s priatelom... po svadbe mam vypadnut...ze hej je jedno kam ze si neviem stat za svojim.....a savdbu si mam zaplatit...a teraz neviem zrusit alebo si zobrat pozicku nemam uz cas lebo svadbu mam 4,12...bola by som rada keby ste mi poradili....ci som ja urobila nieco zle....lebo ona mii tvrdi ze ano....

AdamKrt

Rika89:

tak potom, kde mas problem, ked ste to planovali ? Nevidim ani najmensi.

Jedina starost je, ze sa odstahujete a nedaj sa zatiahnut do sporu rodicov. Su medzi sebou na noze a potom sekaju okolo seba...

Zoberete sa, odstahujte a mate klud.

Vies, kolko rodicov ma problem komunikovat normalne s detmi ? Pre rodicov budes vzdy ich dieta, i ked budes mat 60tku na krku a stale budu si mysliet, ze maju navrch...

Chcete sa zobrat ? Zoberte sa. Nechcu rodicia ? Ich problmem. Potom si budu vycitat, ze neboli na svadbe vlastnej dcery, alebo ze nepoznaju vnucku, vnuka...

Ked nova rodina vznika, vacsinou je to tak, ze stara zanika. Jeden z kolobehov zivota...

jajka001_

este si len v 6tom tyzdni. podla mna sa to este utrasie. ale asi sa budes musiet rozhodnut medzi mamou a otcom. mama ta asi vychovala, otec odisiel - klasicke schema, tak mama automaticky cakala ze uprednostnis ju.

Rika89

mam 22 a neni to koli dietatu svadbu sme planovali tak ci tak len sme ju urychlili...s pratelom sa mame radi...len som zmetena ze neviem ako dalej...:(

AdamKrt

Rika89:

zoberte sa na urade. Za svedkov nech idu priatelia. Svadbu si urobte symbolicku malu. U rodicov sa zastavte samostatne. Je pochopitelne, ze Tvoj otec je nastavany, ak ma Tvoja mama ineho. Ktovie ci ona neplanuje aj nejaku rodinu s nim. Odstahujte sa a bude pokoj. Medzi rodicov sa neplet, nech si to vybavia medzi sebou.

jajka001_

adam , velke mnozstvo zien zisti, ze ten chlap je nevhodny AZ ked otehotnuju alebo AZ ked porodia. v uplne inych situaciach ako je randenie.

AdamKrt

jajka001_:

pravda, to nemozes vediet nikdy celkom presne... :) Ved cloveka nemusis spoznat, ani za cely zivot.

Ale ak clovek zisti, ze je to take zle a toho druheho nechce, rozist sa moze a nemusi s nim pokracovat v oplodnovacich tancoch... :) Naco pokracovat v niecom, ked viem, ze keby bolo dieta, tak mam problem, lebo si to spolu neviem predstavit ?

jajka001_

rika, neviem ake vztahy maju tvoji rodicia,asi su rozvedeni a mama ma priatela. muselo ti byt jasne, ze ak budes chciet mamu aj otca na svadbe, bude tam problem. otcovi jasne ze nerobi dobre pozerat na maminho priatela, mama nechce ist bez priatela. ze ta mama vyhodila tehotnu z bytu kvoli tomu, je fakt sila. vlastne ti dala na vyber, bud ona a priatel alebo otec, bez ohladu na tvoje city, a to co urobila potom, vravi o jej citoch k tebe. ak sa lubite a mate kde byvat, ak nemate peniaze na svadbu ale chcete sa vziat, vezmite sa len vy dvaja a par priatelov a rodicom povedz, ze ked chcu prist zablahozelat, ze mozu. reakcia otca je myslim ze dost pochopitelna.

jajka001_

adam, ako zistis co je to za cloveka, ak s ním nezijes? ty mas priatelku, si si isty ze je to osoba vhodna na cely zivot, do koca i do voza, aj ked ste spolu len tak kratko?

AdamKrt

Len taka doplnujuca otazka :)

Ked uz robite na dietati, teda milujete sa, sexujete - to robite s clovekom s ktorym nevychadzate a neviete si predstavit buducnost, rodinu ?

To potom je na zvazenie, ci s takym clovekom si vobec mate nieco zacat....

Tazko sa mi predstavuje, ze by som sa miloval s osobou, s ktorou si neviem predstavit buducnost, rodinku, deti. Ak by sa nieco stalo, potom nemoze byt ani ziaden problem v ujasneni si, ako dalej.

To si dnes ludia trtkaju zo sportu, z nudy ? Vraj v Taliansku je to celkom oblubeny sport.... :-DDD

sofia25

ja si tiež nemyslím, že je dobré mať svadbu pod takým nátlakom, v akom sa momentálne nachádzaš... a nie je to dobré ani pre dieťa. Ja by som sa tiež nikdy nevydala len preto, že čakám dieťa. Radšej by som vychovávala dieťatko sama, ako s niekym, s kým si nebudem rozumieť... zbytočné vyhodenie peňazí na tú svadbu potom a zbytočné stresy...