Zomrela mi mamina

Príspevok v téme: Zomrela mi mamina
sad25

pekny den,ubehlo uz 6 rokov ako moja mamina zomrela.a jednoducho sa s tym nedokazem po tolkych rokoch zmierit.trpela depresiami,v tom case som netusila aka to je choroba,brala som ju len ako to ze je smutna a potom ju to prejde.no jedno rano som sa zobudila a nasla ju obesenu,bol to pohlad ako z hororoveho filmu,prisiel mi na pomoc postar,ktory prerezal sal a ona padla na zem a ja som tam cely cas bola s nou kym nezavolali pomoc,ozivovala som ju,ale nic,kricala som plakala,verila ze sa preberie,no nic.skoncilo sa to.pre mna sa v tom okamihu zivot zastavil.prestala som jest,mala anorexiu,bolo mi vsetko jedno,z anorexie som sa dostala,teraz prisla maniodepresia,lieky a moj zivot ma takto fungovat?mam priatela,sme spolu uz pomaly 5 rokov,mali sme fazy ked sme spolu neboli,boli,a opat si nasli cestu k sebe.on ani netusi ako velmi trpim tym ze nemam maminu,bola pre mna vsetkym.velmi som na nej lipla a teraz nie je pri mne tak blizko nikto.kazdy sa snazi aby som bola ok,no toto ok nikdy nebude a ja neviem co mam robit,ako zit?

sad25

ked som bola v nemocnici,tak som mala aj psychologa,aj psychiatra.navstevujem ich dodnes no nedokazali mi pomoct,akurat v tom ze mi dali lieky a moja maniodepresia sa zmiernila a pribrala som z 38 na 65.teraz je kazdy stastny a myslia si ze som uz v pohode.ale su to len hlupe kila.ale to co je vo mne nikto nevie.nemyslim ze po tolkych rokoch sa najde niekto kto mi s tymto pomoze.

lienocka2808

sad ak si sa s tym po takej dlhej dobe nedokazala sama vyrovnat, skus navstivit psychologa. Pomaly bude otvarat zavrete stranky tvojich problemov. Ak si este nebola tak to skus.
Nepreboli to nikdy, ale treba sa vyrovnat prave s tym, ze to nikdy nepreboli.
Mne zomrel otec.3roky dozadu. je to lepsie ako to bolo, ale stale na neho myslim. Postupne sa s tym vyrovnavam, bol mojou najblizsou osobou.
drzim ti palce :(

lioness_01

skús sa obrátiť na nejakého psychoterapeuta. bohužiaľ, toto sú situácie, ktoré človek nevie zvládnuť sám... je úplne prirodzené a normálne, že sa nedokážeš s takou situáciou vyrovnať, preto ti odporúčam návštevu psychologa alebo psychoterapeuta... a držím ti palce na ceste za krajším zajtrajškom