Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

janab

a ešte mi ušla tá mariška..no ved ju prestan brať,nie?..ked ti to rozdvojuje osobnosť...na každého to pôsobí ináč..len blbec berie to, čo mu robí zle..čo chceš byť za idiota?..

Igorko355

ale len tak nekedy pride zas taky zly pocit naval horka a uz myslim ze nieco prichadza a bojim sa a zas som v tom...alebo ked niekto povie neco znerozumitelne tak hned co si hovoril a uz sa hned obavam alebo ked niekto nieco hovori tak hned sa otacam a pitam sa ti si to hovoril a stale dokola to iste stale sa kukam do zrkadla presne stale sa sustredim an seba stale

janab

Veľmi si na seba upriamený a stále sa len sleduješ a čo vidíš a počuješ, tak odrazu je to tvoj problém..prestan sa so sebou zapodievať, čítaj, alebo rob niečo, aby si nečinne len sedel, či ležal a mal čas rozmýšlať čo by bolo keby bolo...nič nebude..prestan si vsugerovávať veci, ktoré sa ti predsa nemôžu stať..a ked nevieš v noci spať, tak to jednu noc vydržíš, cez den nechod spať a uvidíš, dalšia noc bude plná snov..alebo si pomôť tabl. na spanie..raz za čas..aby nebol návyk..a prestan rozmýšlať nad blbosťami..

Igorko355

zaspal som potom sa za hodinu zobudil a potom som spal normalne do rana potom som sa zobudil a zas zaspal takze tak nejak a nemam chut znikym ist von ale mal by som len som unaveny