Neplodnost

Príspevok v téme: Neplodnost
MR. H

Ahojte. S frejerkou sme planovali dieta aj sa stal medzi nami pohlavny styk. Dal som proste vsetko do nej a neotehotnela. Strasne sa bojim, ze chyba bude vomne. Ona uz ma jedno dieta a hovorila, ze jej sa hned chyti. Moze sa stat , ze naozaj ta neplodnost je vo mne alebo to nemusi vyjst hned na prvy pokus. Dakujem

macka26

stal sa medzi nami pohlavny styk. a neotehotnela. ty musis byt trosku mimo ked na zaklade jedneho sexu panikaris

to, ze ona ma dieta, vobec neznamena ze v sucasnej dobe je takisto plodna, vobec nemusi byt a dokonca moze byt aj neplodna v hranicnom pripade.

ona hovori, ze sa to hned uchyti.. tak to je asi jasnovidka...

po 12 mesiacoch nechraneneho pohlavneho styku u zdravych partnerov, ktory maju minimalne 2tyzdenne nechraneny styk, mozes zacat patrat po pricine jej neotehotnenia...

AdamKrt

Frajerka ma silne reci. To, ze vtedy sa jej zadarilo, neznamena, ze vzdy a hned otehotnie. Naviac kazda zena ma plodne a neplodne dni, kedy sa sance radikalne menia. Clovek sa meni a i ked sa jej vtedy zadarilo, teraz sa nemusi.

Ak mas podozrenie, ze si neplodny, chod na lekarske vysetrenie, urobia Ti spermiogram.

Povedal by som, ze v dnesnej dobe je skor rarita, ked sa zadari na prvy sup.