Sms a zalubenie

Príspevok v téme: Sms a zalubenie
zmatenazalub

Zalubila som sa.Ma 30 rokov,rozisiel sa s priatelkou.Predtym sme si v pohode pisali aj kazdy den no teraz ked mu napisem sms,odpise len sem tam.Na moju otazku ci su mu moje sms neprijemne,mi napisal,ze je to len moj pocit,ze ma len malo casu a nestiha odpisovat....Neverim tomu,pretoze to by mu muselo pisat 50ludi denne,aby nemal cas odpisat a zabudol na nejaku sms.Co si mam o tom mysliet?Mam o neho zabojovat alebo na neho kaslat,ked nie je schopny odpisat na jednu sms?

Angiee

Pozri ak ma zaujem tak prejavi iniciativu aj sam...urcite sa mu nepodlizuj,nevypisuj mu,netlac na neho...ma svoj rozum a ak bude chciet nieco riesit tak sa ozve a uvidis co bude..ak nie nechaj to tak...

zmatenazalub

Je mi symapticky a rada by som s nim travila viac casu,ale ako zistim ci som sympaticka aj ja jemu?Ak nie cez sms,tak ako?Ak neodpise nie je to jasny dokaz,Ty ma nezaujimas,neotravuj ma?

bublinana

Ja si myslim, ze laska nie je o pisani a odpisani na sms. Moj byvaly mi dal kopacky a aj napriek tomu mi kazdy den aspon hodinu vola, prezvaname si, piseme, pusinky posielame. Raz som sa s nim od rozchodu stretla, a to sme boli v meste a tiez mi daval pusy, objimal ma. A to ma berie ako kamosku a ja jeho ako kamosa. Tym chcem len povedat, ze to ci sa ti kazdy den ozyva resp.neozyva nevravi o tom ci s tebou chce vztah... Takze si myslim ze aj keby opacne ti stale vypisoval nic to nevravi...Ja vlastne ani sama neviem, ze kde je ta hranica ze clovek vie ze ten druhy s nim chce vztah.

AdamKrt

Neviem, co mate s tymi SMSkami. Osobne ich nemam moc v laska. Prilis maly pristor na prilis vela slov. Este tak, cez nejaky chat, ci email sa da, ked je toho viac.

Neni jednoduchsie tym telefonom zavolat a pocut aj prijemny hlas ? Este aj cez telefon vznikaju nedorozumenia, lebo kopec komunikacie byva neverbalnej. Najlepsie je tvarou v tvar, osobne...

Vobec sa mu nedivim, ze na tie SMS ma pomalsie reakcie.

katka...

Tak to nechaj tak a netrap sa. Ak bude chciet, ozve sa.
Mozno by bolo najlepsie, keby si ho niekde stretla akoze nahodou. Vies na ake miesta chodi? Mohla by si sa tam objavit. Akoze nahoda.