Idem sa zabit

bibba

ale inac mozno mas pravdu... depresie mam uz dlho, a je pravda ze ked boli najhorsie v mojom zivote tak to bolo asi nazaciatku ked som ich zacala mavat po prvy krat, teraz su slabsie, ale su ine hlavne... ja neviem... neviem to takto opisat. a ja neviem ci to niekto aj vlastne iba nahovara. ale clovek zato nemoze ze jak sa citi...

jajka001

napr su typy co sa len lutuju a priam sa v tom vyzivaju a vobec sa nevedia z tohto stavu dostat. aj ked im pomahas ako vies a snazis sa. tym staci len neprijemny pohlad suseda a maju z toho hrozne stavy -napriklad. a su ludia co nemaju ruky, nohy, pribuznych a riesia si veci s pokorou, s usmevom, rozdavaju radost aj inym, a tam sa treba zamysliet, preco je to tak.

jajka001

vies mozno cim viac toho prejdes, tym lepsie to znasas. ja som tiez kedysi mala hrozne depky ale zmenil sa mi pohlad na zivot a beriem to ovela viac light.

bibba

no inac pozerala som taky dokumentarny film, a vraj taki co si nevazia zivot, medzi nich patria hlavne aj samovrahovia, tak ich dusa nebude nikdy mat pokoj. bude mucena a trestana. ja takym veciam verim. a to uz by bola silna kava, zabit sa a nemat ani po smrti pokoj. ale co vlastne ma clovek potom robit.. zit ten sprosty zivot aj ked sa mu nepaci..

bibba

neberu ich vazne, lebo sami maju ine pocity, nevedia pochopit take pocity, ked xce niekto ukoncit svoj zivot. to len preto beru na lahku vahu, lebo oni take myslienky nikdy nemali. nikto kto si to prezil, by to nebral ako zart.

ja som sa len snazila povedat, ze... niektori z nas vsetko zvelicuju. tiez k takym ludom patrim. ale je to strasne zle. tak sa proste neda zit. jak to je mozne, ze niekto si z nicoho nic nerobi a aj problemy riesi hravo a niekto sa uplne zruti aj z takych veci, ktore by niekto iny prezil iba s chvilkovou zlou naladou mozno, proste, je to tak, sme rozni...

jajka001

ale je to tak, ze taki mladi umieraju uplne zbytocne...a vies mozno beru tiez problemy prilis vazne, mozno hladaju lahke riesenia a mozno fakt maju velke problemy a nemaju sa komu zdoverit. je to smutne, vzdy ked vidim v spravach taku nezmyselnu smrt a smutok tych rodicov...uz neskoro...boze nechcela by som aby sa toto stalo mne.