Dilema

janab

Prehodnoť svoj 5-mesačný vzťah, určite nie je 100%-ný. Ak nemáš problém sa zamilovať do iného, tak ten terajší partner skôr či neskôr bude tebou opustený..je to len otázka času.

leaaa

Ingrid, je to tazke, jeden cerstvy rozchod som konecne prekonala, po 8 rocnom vztahu. Viem, co to znamena, rozchadzali sme sa na 3x...Az som nakoniec zistila, ze z mojej strany slo uz len o zvyk, mozno strach z buducnosti, pretoze sme si toho dost spolocne vybudovali a stale som na to myslela, ze to nemozem len tak hodit za hlavu, aj kvoli rodinam, moji rodicia to velmi zle znasali...no nakoniec po mesiacoch urputneho premyslania a uvedomenia si, co vlastne chcem a co citim, som sa rozhodla. Aj mne bolo velmi tazko vidiet ho, ako place a trpi. Po X rozhovoroch, ktore boli velmi tazke ma stale nedokazal pochopit, ze ho mam rada, ale len ako dobreho kamarata. Spoluzite s nim bolo fajn, vychadzali sme spolu dobre, doplnali sa, ale zmenilo sa to...Dnes nelutujem, nepozeram uz spät, ale napred...Najhorsie je urobit tento krok...drzim ti palce...

ingrid6

ta3

no vsak ja by som tu dialku aj zniesla akotak..len on mi povedal ze ci sa rozvinu tie city medzi nami ked budeme tak malo spolu ale ze uvidime... hmm a uz som skusala sa s tym mojim rozist..vittiahla som jednu staru vec..ale on sa rozplakal ze ci sa s nim chcem rozist a ja som proste nemohla..neviem sa s nim rozist

ingrid6

bibi123

mala som v minulosti 2rocny a rocny vztah..tak som podla toho na vazne vztahy nie? no ja sa s nim praveze malo poznam..a on zatim nevie ako to je s citmi u neho kedze sa nepozname dobre...moj terajsi priatel je ku mne taky aky by mal byt aj ked jednu vec mu nokdy neodpustim co mi povedal...

ta3

viem, ze racionalne typy so mnou nebudu suhlasit, ale ja by som sa dialky nebala, ak ide o spravneho muza, potom dialka nehra rolu, nevravi sa, ze laska aj hory prenasa?, pre mnohych je to iba fraza, no nie pre mna a v tom ma Leaa pravdu, ak Ta zaujal iny, v momentalnom vztahu nie si stastna

leaaa

Sama sa musis rozhodnut co a ako....z mojho pohladu je jedna vec ista...a to ta, ze s terajsim priatelom nie si stastna alebo ti nieco chyba vo vasom vztahu. Ak by vas vztah bol v poriadku, nespoznavala by si novych muzov a nemyslela by si na tu moznost, ze by mohol byt pre teba....dalsia vec, prepac, ze ti to takto napisem, si z casti vypocitava.Ak uvazujes ci ostat s terajsim alebo to skusit s novym. Mas obavy ohladom dialky, ktora vas deli a preto uvazujes aj o moznosti ostat s terajsim....zahravas sa s tvojim priatelom....tolko moj nazor

bibi123

ingrid6-2meraj a raz rez. Si si ista, ze to nie je len momentalny chtic? Ako dobre sa poznate, neidealizujes si ho trosku? Ak sa smiem spytat, aky si mala najdlhsi vztah, pripominas mi niektorych ludi, ktori nie su schopni nadviazat vazny vztah, lebo po par mesiacoch, ked caro vyprcha, hladaju si novy vztah a vela z nich je uz v strednych rokoch a nemaju nikoho, aj ked uz by chceli rodiny...
Poradim Ti, zamysli sa nad svojim terajsim priatelom, ako sa k Tebe sprava, preco si ho vazis, ci ho respektujes a ci Ti nebude luto ublizit mu a stratit ho pre nejakeho chlapca, ktory mozno nema o Teba ani zaujem.