som osamela

Príspevok v téme: som osamela
couznarobim

dobry den...po dlhom uvazovani som sa sem rozhodla napisat..nemam kamaratku ktorej by som sa mohla zverit a vseobecne neviem rozpravat o svojich pocitoch..len to chcem uz zo seba dostat a mozno pocut osudy niektorych inych..
takze mam problem ktory maju aj mnohi ini v mojom veku(17),nie ze by som sa isla kvoli tomu zabit ale trapi ma to...citim sa velmi osamelo..vsade vidim ludi co tvoria pary,moji kamarati skoro vsetci maju niekoho len ja stale nic..pritom neviem cim to je..myslim ze nie som skareda,zasa ani krasna,taky priemer..nie som ani tucna ani chuda-tiez priemer..v kolektive som oblubena,hovoria ze som zabavna,som aj celkom inteligentna,viem ze som sa pacila niektorym chalanom,ktori sa mne nepacia.....jednoducho sm uz videla skaredsie baby co maju chalana,aj omnoho vypatlanejsie aj tucnejsie,tak ma to obcas doziera..to je asi vsetko...caute

kvakato

A k mozem, tak aj ja prispejem malou radou:).ked som bola v tvojom veku, pamatam si to ako dnes:)...sedela som s kamoskou-spoluziackou na okne v skole (co inak bolo zakazane) a stazovali sme sa jedna druhej ze nemame frajerov, ona plakala a hovorila ze si nikoho nemoze najst, no a ja som ju utesovala, ze ved ani ja nikoho nemam a zijem, tak sa ohradila, ze ona aspon chodi po diskotekach a hlada, no ja iba lapim doma na riti a nic preto nerobim:), tak sme tam spolu trosku plakali, potom sme si utreli slzy a povedali sme si, ze kasleme na vsetkych blbcov co si nas nevsimaju a zacali sme sa tesit zo zivota same:), no a potom to prislo, tym ze sme si boli iste sami sebou a zacali sme sa citit krasne a neodolatelne:) zacali si nas viac vsimat aj chlapci a tak sme ich museli zacat odhanat. Je to taky blok ktory mas v sebe, ak sa da polutuj sa, poplac si a chod dalej s cistym stitom, ze ta take nieco netrapi a uvidis tie zazraky:)

lost

No jo, nepoznate ine miesta? :D
Okrem facebooku..
proste kde sa da najst nieko Normalny.
(tym myslim priemerny normalny clovek, bez vedlajsich umyslov :D )

ShaulaThalit

lost: na AZet chodia už len zakomplexovaní stroskotaní astronauti alkoholici, tak čo môžeme očakávať? jedine bordel a bordel a bordel.

lost

maniak moze byt aj zo supermarketu :)
na internete je ich sice asi o nieco viac..
len si treba davat pozor..
ale dnes? ja ked pozrem na par minut na azet, tak je takmer nemozne ze by sa dnes dalo najst niekoho normalneho.. ved uz je to tam total psycho.. resp doslova bordel.. vzdy sa musi najst nejaky tupec co zahlti nieco dobre, a vzdy sa musi najst este vacsi tupec co im to dovoli, pozdravujem majitela azetu ;)

Deee

no prave, ja som cakala na zazrak do 20-ky, potom ma to prestalo bavit...ja som z celeho internetu sla len na toto jedno stretko, naj kamoska vedela kde a s kym som, ale tiez mi to nebolo jedno dodnes sa na tom s manzelom smejeme...v ten vecer mrholilo, prisiel autom ja peso, nechcela som nasadnut do auta a tak som tam mokla ako take kurca, ked mi uz bola strasna zima nasadla som do auta s pocitom, ze az ma bude viezt cez rumunske hranice snad mam roaming...vsetko vsak dobre dopadlo...
drzim ti palce, aby to prislo spontanne, prezisti si kamosky, ci nemaju niekoho sympatickeho nezadaneho, kamosa, brata, bratranca...no ak by vsetko zlyhalo a sla by si na vysku, neverim, ze tam by si uz skutocne niekoho nespoznala...:-)

couznarobim

ja som pocula o par takych internetovych maniakoch,takze z toho mam obavy...a ja som skor typ ze cakam az to pride samo...kazdy hovori nemysli na to,ten clovek pride ked to budes najmenej cakat..no tot velky prd..

Deee

no nepochybne kazda druha z nas, alebo aj kazda mala niekedy takyto pocit...ja som pomerne podnikava a tak ked som nenachadzala vo svojom okoli to, co som hladala, dala som si na azet (vtedy este facebook ani twitter nebol) inzerat, viacmenej len taky pokus...jasne, ze mi odpisalo milion psychopatov, mamickinych milacikov, sexuchtivych hlupakov a tak dalej a potom mi odpisal aj dnes uz moj manzel...byvali sme v jednom meste dvesto metrov od seba a nikdy predtym sme sa nevideli...takze odporucam nevzdavat sa a trosku tomu stastiu dopomoct...

couznarobim

ved ja viem ja im to prajem.. samozrejme ze ked je tucna nemusi to byt prekazka..ja sa len obzeram okolo seba..

lioness_01

nuž, to občas zožiera/zožieralo každú z nás...
každá z ná s máme občas pocit, že veď sú aj škaredšie, tučnejšie, sprostejšie, vulgárnejšie a neviem ešte aké horšie dievčatá ako my samé, a predsa majú niekoho kto ich ľúbi...

ale to, že je nejaká tučná nie je prekážka na vzžah, zrejme má iné kvality, pre ktoré ju jej priateľ miluje, to že jenejaká škaredšia v našich očiach neznamená že aj v očiach jej priateľa, že je nejaká sprostejšia? nie je to až taký handicap - možno ju ten jej chce len ako ozdobu alebo hľadá hlúpu aby si "liečil " svoje komplexy, a že je nejaká vulgárna? niektorých to priťahuje... :)))

takže tak :)))

na každú dieru sa nájde záplata...preto nie je dobré v sebe živiť takú myšlienku, že "hentá je taká a taká a preda má frajera" ...