Vypadavanie vlasov ,kvôli farbeniu

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov ,kvôli farbeniu
P.e.t.u.l.ka

Prosím poradte mi, som úplne zúfala, bola som blondína, potom mi šľahlo a šla som na čiernu, vlasy mi začali brutálne vypadávať ,spravila som obrovskú chybu , teraz ked si umývam vlasy tak normálne vidím hrubé pramene vlasov vo vani a chce sa mi plakať :/ , prosím poradte mi niečo,čo by zastavilo, alebo obmedzilo padanie vlasov,vopred Ďakujem

Bublinka1911

Dobry den , uz skoro 10 dni ma trápi velmi vypadávanie vlasov, cca pred mesiacom a pol moje vlasy mi zle zafarbila kadernícka, mala som ich krásne pod lopatky melirivané, od 18.3 keď mi ich zmenila na sivé ma skoro porazilo a kazdy tyzden mj ich niekto menil a opravoval az tak , ze som 12.4..som posledný krat dala si ich opraviť, ale boli neskutočne uz suché a 1 .5 ..som si ich dala ostrihať na bob , pod bradu , a od vtedy mi velmi padajú...poraďte mi , môže to byť od farby, alebo , stres ?? Mam z toho traumu. Blbá farba na nich, vlasy o 30 cm menej a padaju ako listie..Ďakujem za rady , uz sa bojim ist aj cesat a umyvat vlasy.Od prírody mam ich jemné ale nie riedke..

ajka654

ja som si farbila loreal casting a zacali mi padat vlasy neskutocne ...bezdovodne, brala som donnuhair, nepomohla, zabrali mi vitaminy amitamin® Hair Plus je tam zelezo,zinok, a su aj pre alergikov plus vitamin c, vlasy prestali padat a farbu pouzivam dalej tu istu.

fufu

Ahojte mojli by ste mi poradit?..Mám este len 13 a nafarbila som si vlasyy blond farbou..už asi 3krát ale predtým nič...a teras asi rped 2 týždnami som si ich znovu nafarbila a začali mi silno vypapávat :// chce sa mi s toho plakať..mala som doma aj..vlasovu vodu proti vypadávaniu a na rýchlejši rast ale trochu pomlho a teras znovu..neviete mi poradit co mám robit?...jedno čo viem že už si vlasy farbit nebudem len potrebujem ich teras dostat do normálu...:/

fufu

Chcela som este dodat ze Tvoje vlasy mohli byt uz skor oslabene.Mozno vobec nemas reakciu na ciernu farbu.Fakt by si mala ist radsej ku koznej nech Ti posudi z coho tak citlivo zareagovali.Aspon budes vediet na com si a v buducnosti predides podobnej situacii.

fufu

Acylpyrin Ti neznici vlasky lebo si ho das len jednorazovo a to do pokozky.To je proti zapalu a oslabenym vlasom.Ak Ti vlasy neprestavaju stale padat tak chod naozaj radsej ku koznej.Ta Ti predsa len najlepsie poradi a predpise vyrobky ktore aj tak nekupis.Nevyhadzuj zbytocne dalsie peniazky....

P.e.t.u.l.ka

Dakujem za rady :),no tak farbiť vlasy som si prestala :) a ako sa volal konkrétne ten šampon ? a to Tonikum tak dufam že zaberie,na tom letáčiku Píše Kremík+H,na vlasy ,nechty, ... tak neviem snád zaberie,aké máte skusenosti z Gliss-kur ? v takej červenej tube to je.Jednu dobu som používala žihľavový šampon, no dosť sa mi vysušili vlasy,neviem skusim ešte okrem toho Revalid-u ,kremíka a kúry na vlasy , žihľavový vývar .Acylpirín mi nemože zničiť vlasy ? ,ospravedlnte ma že mám toľko otázok ,ale som zúfala s toho že mám na hlave deň čo deň na hlave menej vlasov ://

bibi123

no ja som po tom revalide nezazila nejaky zazrak-mala som tie ampulky...
najviac sa mi osvedcil ten sampon od schwarzkopfu-je taky ruzovy v krabicke, predavaju ho napr. v tescu, ale pokial sa nevysadi cirna farba, tak nebude mat podla mna nic nejaky extra ucinok.... a musim suhlasit s fufu, ze kazdemu zabera nieco ine, takze treba skusat a treba to aj striedat, aby si vlasy nezvykli a nestali sa rezistentne..

fufu

S tymto tonikom nemam skusenosti ale pocula som nan same chvaly.Ono kazdemu zaberie nieco ine preto som Ti tu toho tolko rozpisala.Zaujal ma ten kremik co Ti doporucili v lekarni.To mas aky a co je o nom pisane na letaciku?

P.e.t.u.l.ka

Ahojte, dakujem za rady, dnes som si kupila v lekárni Revalid Tonikum , a ešte mi doporučila tablety Kremík+H tak dúfam že mi to zabere , kúpila som si glisss kur na farbené vlasy a vraj ich to regeneruje,tak počkám a snád mi to zabere,
bibi123 : sla by som strihať 20 cm z vlasov len kedže ich mám po plecia tak by som ich mala rozhodne kratšie a to nechcem , ale každopádne veľmi dakujem za radu , a chcela som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosti s Revalid Tonikum ? ,