Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mladé baby

peto55555

ssissaa páčia sa mi nielen výzorom a vystupovaním, ale celkovo ma priťahujú, problém je že každá chce len zaplatiť a nič viac, ale ja by chcel viac určite.

ssissaa

no a?? a ja mam cca 20 a mne sa zasa pacia starsi muzi... co uz..?! jedneho pritahuje jedno a druheho druhe.. vkusu nerozkazes..:)
ale ak sa ta mozem spytat.. pacia sa ti len vyzorom alebo aj ich dusou (vystupovanim, nezavaznostou, neviem ako by som to inak povedala).

ana_bella

Podla mna je to normalne:) Ja mam 17 a strarsi muzi sa za mnou tiez otacaju. A pacia sa mi aj, taki pekne upraveni, na urovni, s dobrym zamestnanim. Vztah by som si s nimi asi nezacala, ale zabavit sa, nechat sa pozvta na drink a tak, preco nie..

m,mlk

no a to, ze sa pacia... vsak mlade baby sa pacia asi kazdemu :) aj mne... a vobec nie som lesba :)
ide o to, spravat sa normalne a moralne. pokial sa ti niekto len paci, nikomu neublizujes a nic zle sa nedeje.

m,mlk

peto, to je pravda... ale keby si zenaty bol, tak z moralneho hladiska by si sa mohol kvoli tomu citit vinny... ale ked si slobodny, tak je to fajn... mas 40, to nie je vela... napr. taka 30-nicka je tiez mlada baba a nic zle by na tom nebolo, keby si si s nejakou zacal vztah... ked si slobodny, nevidim v tom problem.

peto55555

Megy.pacia sa mi hm...plavovlásky ....a štíhle..a urcite radsej tichsie, ako keby mali vzdy kecať, také romantičky:))))

megy10

neviem, ale to skoro vzdy tak je prave tí 40-nici poskuluju po mladsimi a su schopne aj zaplatit zato, ale ved tebe sa len pacia, ci? si zenaty? slobodny? aky typ sa ti paci? vystizne? utiahnute?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.