Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pozičanie odbornej literatury k diplomovej praci

luciferka

skus si ked tak stiahnut sylaby z netu na specialnej pedagogike, tam by si tiez mohla najst inspiraciu na literaturu, rozne specialnopedagogicke casopisy, veru a kniznice, tam najes toho strasne vela....a taka mala rada, dieta s telesnim postihnutim, mozno zbytocne bazirovanie, ale oficialne sa to ma tak..

Deee

mala som podobnu temu diplomovky, zasla som do integrovanej materskej skolky a tam mali literatuuuury...takze skus nejake zariadenie, kde su telesne postihnute deticky a nepodcen ani normalnu mestsku kniznicu, niekedy tam najdes nejaky zakopany poklad

bibi123

kniznica nejakej univerzity zaoberajuca sa touto problematikou-specialna pedagogika, ale skor by som si hladala odbornu literaturu vo forme clankov napr. cez scopus, ale tam sa treba registrovat...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.