Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku sedacku?

sofkasofka

ako?
Ja som sa cez segru dostala k nakupovaniu nábytku cez eshop, cez internet, ona najskôr chodila po predajniach a potom začala objednávať a my sme minulý rok na rýchlo pred vianocami potrebovali novú sedačku, lebo stará mi vypovedala službu :D Tak som jej volala, že z kade a tak a ona mi povedala, že pozrieť si môžem viacero ponúk, ale že jej sa osvedčilo Tempo Kondela, že všetko prišlo na čas a za fajn ceny

zlatusa

Len ako si ho starostlivo vyberiem, podľa čoho budem vedieť, že tak z tadeto sa nemusím obávať objednať? Vieš chcem aby aj veľkosť aj tvar a aj farba sedela :)

Isue

Presne. Je toho veľa, ale to neznamená, že sa zo všade oplatí nakupovať. Viem o tom svoje, tiež som kadečo videla, rôzne ponuky, aj sa mnohé zdali výhodné, ale niekedy je to bohužiaľ tak, že zdanie klame :/

matka010

debora sa volá tá sedačka :) Zlatusa cez internet sme ju objednávali a mali sme to vybavené rýchlo a hlavne myslím, že veľmi efektívne, čo bolo pre mňa dôležité. Tak tých sedačiek je na nete veľmi veľa, len eshop, z ktorého budeš objednávať si treba starostlivo vybrať ;)

zlatusa

Maťka to cez internet si ju kupovala? Ja som cez internet pozerala, pekné som našla, len neviem či si mám objednať aby bola rovnako krásna ako na obrázku

lulina_majerova

čo sa týka materiálu, tak to záleží od teba, ale taktiež skús kuknúť aj na to či sa dá sedačka rozložiť, pre prípadných hostí, noclažníkov, bolo by fajn keby to bolo pre teba fajn, že by to rozloženie nebolo náročné a aby aj keď budeš sedačka rozložená aby sa fajn na nej ležalo

annninka

@lulina_majerova: Hlavne údržba a taktiež aj príjemnosť toho materiálu. Viem, že niekto nerieši to aký je ten materiál, či je na dotyk fajn, ale toto je vec, ktorú ja trošku riešim :)

danicka

My máme látkovú, už nejaký ten piatok a ja by som nemenila.
Skôr by som povedala v tomto smere, že ide o kvalitu samotného gauča, samotnej sedačky, to je to najdôležitejšie.

lulina_majerova

praktický z akého uhla pohľadu? Pozri ono vyčistiť sa dá aj jedna aj druhá, takže toto je vec, ktorou by som sa dáko netrápila je dôležitejšie, čo je tebe a tvojej rodine aj celkovo príjemnejšie

annninka

@matka010: Pošleš mi aj aký typ? Neviem sa celkom rozhodnúť, že aký ten materiál, ja rozumiem, že musí zaujať, len aj materiál chcem aby bol praktický :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.