Aku sedacku?

freduska55

To je asi aj tym vekom, ze proste uz su na nieco zvyknuti, osobne to nepovazujem, ze je to nieco zle, tozvie ake budeme zase my v tom ich veku, kazdy to ma inak. My sme starkej na narodeniny kreslo nove hojdacie kupovali, to bolo okolo toho reci, to je fakt, ale teraz si ho nevie vynachvalit.

Marila

Lujziara, ty sa smeješ, ale naši aj rodičia, aj svokrovci sú takí, že proste by najradšej raz všetko kúpili a už viacej nič iné nekupovali. Už keď si raz na niečo zvyknú, tak je problém aby vôbec potom niečo vymenili, takže ideál je kúpiť a postaviť ich pred hotovú vec.

matka010

to je podobné ako moji rodičia nový gauč nechceli, my so sestrou sme ich museli presviedčať, že nám sa už dobre u nich nesedí a to chodíme len v nedeľu na kávu a že obsedieť máme problém na vysedenej sedačke, až potom to trošku pripustili :D

denanusa

Mám kamarátku, čo dlho podnožku ani nechcela, že je to zbytočne. A pred pár týždňami mi volala, že či niečo nechcem, že si ide objednávať :D To niekedy človek musí prísť sám na to, že čo by mu bolo najlepšie.

sklaninka

nebyva to ku kazdemu, vyzeram teraz pohovky a kresla, lebo by som chcela co mame hostovsku izbu tak ju trosku ozivit a narazam aj na take co su ako set, ale aj na take, co samostatne a dobre je to, ze vlastne ked mas samostatne vies si farby nakombinovat ;)

wudia

Demza tak co sa tyka kresla ako usiak tak tam podla mna problem nie je, to je pohodlny typ, ale dobre je ked je k nemu hned aj podnozka.

demza

Danielka nerozmýšľala si nad tým ísť pozrieť po predajniach a poskúšať si ako sa v nich sedí? Lebo o to ide aby kreslo bolo pohodlné, aby sa dobre v nich sedelo, večer s knihou a tak ;)

danielka216

stracenka je nieco na co sa treba pri kresle zamerat? Ze na co si dat pozor? Lebo teda chcem aj ja, len vyberam skor podla farby a co sa mi na oko paci a neviem ci mam viacej nejako na sed alebo na co dbat?