Aku sedacku?

evicita

tamarka ako u koho...moj by najradsej len podla obrazka aby nemal starosti...ze proste len kukne paci sa mu a objedna...ale on ani rozmery nekukal...ani prevedenie...ani nic take...proste co mu padlo do oka tam to pre neho koncilo...a mna zaujimala aj hlbka sedu a taketo veci proste....

tamarka78

Ale sak to je normalna vec ked sa ide kupovat sedacka ze najskor sa pozries na viacerych miestach, ze kde ake maju aj ceny aj vsetko, no nie??

alzbetiena

*domixie* a si ho objednávala, či osobne si bola vyberať? My keď sme vyberali, tak sme boli osobne, lebo ja mám úchylku že musím vidieť aká je tá látka, či je aj na dotyk príjemná a tak, to môj chlap sa išiel zblázniť koľko sme toho obehali :D

domixie

styri roky dozadu sme si kupili rozkladaci gauc, bola som skepticka, ci to bude dobre na spanie, ci nebude z toho boliet chrbat a tak, ale teda po styroch rokoch mozem povedat, ze to bola kupa ako lusk, je stale rovnako kvalitny, vyzera furt rovnako a v pohodke sa na nom spi :)

denanusa

Tak pohovka je taká skladnejšia by som povedala, že aj sa jednoduchšie rozkladá, aj sa na nej lepšie spí, aspoň moja skúsenosť je taká. Ale zase ak to má byť do nejakej obývačky, tak zase treba myslieť aj na to aby sa na nej dobre sedelo.

sofkasofka

Misicka nemohla by si mi napísať akú konkrétnu? Alebo poslať link? Chcela by som niečo také kúpiť na apartmán, čo máme v Štiavnici, lebo stará sedačka už vypovedala.

lilinida

...lulina ja mam vela kvetov a z toho obchodu co tu pisali mam aj kvetinace aj stojany aj kadeco. Pred casom som aj kreslo z tade objednavala a rada z tade kupujem lebo maju dobre ceny :)

lulina_majerova

teraz máš nejaké kvety? Ja si neviem predstaviť žeby som nič nemala doma a keď vidím všade aké stojany, kvetináče krásne, tak častokrát neviem odolať.

siminii

Addia skús pozrieť nižšie, na predošlú stranu, dávala fotku stojanu na kvety, tak myslím, že sú to rozmery toho.
My sme mali obdobný stojan až kým mi ho sestra nevzala, lebo sa jej páčil :D A u mňa bolo najskôr isté obdobie proste také, že mi skoro nič, žiadna rastlina nechcela prežiť :D