Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KNIHA ako darček pre muža

ta3

myslim, ze by ho urcite zaujala kniha Celestinske tajomstvo, James Redfield, hoci neviem, ci je este v predaji, skus sa za nou pozriet, aj Tebe sa bude pacit

Deee

na 100% suhlasim s bibi123, sama som kupila motivacnu aj o mafii a obe zozali uspech pricom manzel doteraz cital len nakupne blocky... :-)
co sa tyka zleho vylozenia motivacnej knihy, je to len vec podania spravneho vysvetlenia ku knizke, ja by som nikdy nepovedala ako bude moj manzel hltat pribeh donalda trumpa, mala som trosku obavy, ale chlapi su prirodzene sutazive typy a tak chcel vediet, ci ma sancu byt lepsim...
ale roman ooooozaj nie...to potesi zenu, ale muza skor znechuti...

whee_ee

Môj ocino má rád hostorické - nie romány, ale napr. o druhej svetovej atď, a najnovšie Mafiu na Slovensku atď, encyklopédie, a keď už, tak detektívky. Myslím, že tak veci chlapov zajímajú :)

jajka001_

pre chlapa? knihu? tak ak je hlbavy typ tak nieco take, urcite nie trapne romanticke eroticke knizky. moze byt dobra detektivka, nieco dobrodruzne,nieco historicke. nieco z oblasti co ho bavi. sci-fi. nieco technické, odborné.
ked chces nieco s erotikou, tak fakt cosi ako kamasutru, vela obrazkov a malo čitania :)

wawawa

myslím si, že motivačná lit. (ako byť úspešný, lepší, bohatší) môže mať za následok, že dotyčný si to zle vyloží (nie je úspešný, výnimočný ani bohatší). V tomto prípade

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.