nenávidím mužov... potrebujem otca

Príspevok v téme: nenávidím mužov... potrebujem otca
weronika

Ako už z názvu vyplýva - áno - nenávidím mužov... Myslím si o nich, že sú všetci len klamári a že všetkým ide len o jedno - ublížiť ženám. Keď pozerám na vzťahy v mojom okolí alebo v telke, či doma, je mi z toho zle. Veď pomaly každá žena sa trápi - kvôli chlapovi. Na jednej strane túžim po vzťahu, mať rodinu, detičky, ale na strane druhej, keď sa pozriem napr.na vzťah medzi mojimi rodičmi, vždy si poviem, že ja sa nechcem v živote tak trápiť ako moja mamina. Vidím na nej, že je smutná a neviem, ako jej mám pomôcť. Otec prišiel o prácu ešte pred rokom a pol, a začal aj dosť piť, nedá sa s ním normálne rozprávať, hneď sa len rozčúli. Aj predtým mali nejaké problémy, ale teraz sa to už nedá. Všetko mu vadí, aj keď pozeráme telku večer, alebo počúvame hudbu, alebo sa nám nechce jesť. No proste všetko. Potrebujem otca, ktorý by ma podporil, s ktorým by som mala fajn vzťah, nemusíme byť najlepší priatelia, to nie, ale aspoň sa normálne porozprávať. O pár mesiacov mám 22 rokov, nemám priateľa, a ani nechcem. Lebo sa bojím, že budem zažívať to isté. Nechcem takú rodinu...

uhlie

No sak si precitaj nadpis. Nenavidis muzov. Keby si nemala rada otca preto, ze pije, chapal by som to. Ale ked preto nenavidis muzov, tak je to o pszchike, vychove, popripade skrytych komplexoch. Rozumies vobec tomu, co som napisal?

beskyd

sa mi pacia tieto vylevy z jednej aj druhej strany. zenske sa stazuju ze chlapi su svine a ide im len o jedno, chlapi sa stazuju na zlatokopky a kadejake k*rvy ktorymi sa to len tak hemzi, ale v podstate nikdy sa nestane ze by to niekto bol schopny vnimat aj z pohladu toho druheho pohlavia:)) celkom zabava:) rozmyslam ktora autorita kedy zakazala sebareflexiu a nadhlad ze sa to tak dosledne dodrzuje a takmer nikto sa neodvazi tento zakaz porusit:)

uhlie

Ak nenavidis muzov, porusujes Ustavu a dopustat sa diskriminacie. Riesenie vidim len v tom, ze by si sla na policiu a dobrovolne sa prihlasila. Bohuzial ale nie si sama. Je vela zien, ktore si nenavidia muzov preto, ze nerobia presne to, co oni chcu. Je to problem vychovy.

soffa

no............ja sa nechcem chvalit,to nie.,ale ja som mala na muzov stastie.ci je to fantasticky otec,brasko,alebo priatel.vies....otec je podrazdeny z toho ze nema pracu,boji sa co bude,ved uz nie je najmladsi,a v jeho veku sa tazko hlada pracu.ma to tazke ,...musis to pochopit.a co sa tyka tych muzov...poznam dobrych aj zlych,tak isto aj zeny.na chlapoch sa mi paci to ze neriesia tu istu vec dookola ako zeny a ze si navzajom tak nezavidia.pracuje sa mi lepsie s nimi ako zo zenami,lebo zeny,teda povacsinou su falosne.nemozes hned za vsetkym nestastim hladat muza.prilis sa tym zaoberas.............

jajka001_

chápem, že ti chýba otec, pretoze si ho doteraz mala, mali ste vztah, a zrazu sa zmenil. rok a pol je dlho. treba to riesit. porozpravajte sa. s tym pitim musi seknut. ked bude pit, prácu si nenájde, bude pit coraz viac a zničí sa. aj vás.

verunkaaa

weronika je mi luto teba a hlavne tvojho brata,no s alkoholikom je velky problem,ked si to neuvedomuje co sposobuje.Ako sa hovori alkohol je metla ludstva.Ked nebude chciet on,nieco zmenit,tak sa nepohnete,aspon vam drzim palce,aby sa to k dobremu obratilo.

rozumiem ti

weronika: za malo, rado sa stalo :) a ak to pomoze, budem este radsej :) pozri, myslim si, ze mas pravo vidiet a vnimat veci tak, ako ich vidis, hlavne ked sa Ta dotyka a " skodia " Ti... takisto ako ma Tvoj tatino pravo mat svoje problemy a pravo vysporiadavat sa s nimi po svojom. ale v tomto pripade su tieto dve veci, bohuzial, nezlucitelne, hlavne, ak tym niekto z blizkych trpi. a u Vas je viac.
Nemyslim, ze dohovaranie a prosby tu uz niecomu pomozu, hlavne ked ste to uz tolkokrat skusali. Chlapi maju v takychto pripadoch velmi specificky sposob jednania, aj zmyslania. Nevravim, ze je to zle. Len specificke. Mne casto nepochopitelne, aj napriek tomu, ze svojim sposobom muzsky mozog v istych pripadoch obdivujem, hlavne z hladiska vecnosti. Nevies pomoct tomu kto o Tvoju pomoc nestoji. Ale vies pomoct tym, ktori o to stoja... aj ked len malickostou vo forme denneho usmevu, ci 10 min. pokoja. Niekedy to znamena viac, ako miliony na konte... A presne na to by si sa mala (mohla-nechcem Ti vraviet, co mas robit) zamerat.:)