Bolesti krížov, drieku a chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti krížov, drieku a chrbtice
Nevy

Ahoj,
chcela by som sa poradiť s niekým, kto má akékoĹvek skúsenosti v tejto oblasti. Mám 22 rokov, som v zahraničí, takže liečba je tu nákladná. Posledné týždne mám tupé bolesti v oblasti pravých krížov, ktoré prechádzajú do bedrovej časti a niekedy až k lopatke alebo jednoducho ma boli cely chrbtica. Sem-tam ma aj pichne v niektorej z týchto častí. Pred dvoma rokmi som mala močové kamene,preto dbám na pitný režim, vyhýbam sa čokolade a pod...viem aké sú teda príznaky pri moč. kameňoch, preto nepredpokladám, že by išlo o ten istý problém...môže to byť však následok toho?...pri menštruácií sa bolesti zväčšia a vystrelia aj do podbruška. Výtoky nemám, pri močení ma nepáli, len mam tupe bolesti v pravom boku...dá sa liečiť prirodnenou cestou?...bolesti nie sú každy deň, zhruba ob deň...dakujem

trdlicko

ok, dakujem dufam ze uz u lekara nieco vybavi, lebo myslim ze tam uz bola aj druhy krat a ze jej proste povedal ze to je normalne..nijak to neriesil

kablica

ist opat k obvodakovi, povedat, ze sa to nezlepsilo, ze jej bolest vystreluje do noh a zasadne ju obmedzuje v zivote a poziadat o odborne vysetrenie, v tomto pripade neurologicke

trdlicko

ahojte, vedel by mi niekto poradit? moju tetu strasne boli driek..bola aj u lekara (obvodneho) a povedal jej ze to je v jej veku normalne a predpisal jej fastumgel alebo nieco podobne. Nepomohlo to a ta bolest jej casto vyraza az do dolnych koncatin.

Rada by som jej pomohla, ale neviem ako..vie mi niekto poradiť? Ci ist za inym lekarom alebo co?

Nevy

a k tomu poistnemu- platim si aj to, ale oni sa pozru na cudzinca- ktoreho spoznaju na mile podla akcentu, prezru si karticku pokrutia hlavou- ....proste nefunguje to tak, ako by to malo- zdĺhavy proces :((((

Nevy

House---v zahranici som legalne,...problem je, ze som navstivila lekara ked ma prehanalo a vracala som, pricom som mala tieto bolesti chrbta- nevzali mmi krv, ani vzorku mocu- len ma popocuvala a toť vsetko- zaplatila som si 5 min. vysetrenie a lieky na nevolnost----bolesti mi ale pretrvavaju dodnes...cca2 tyzdne...mam obavy ist k lekarovi tu, ktory nevie o mne takmer nic, nema moju kartu....mna skor bolia akoby spodne rebra ci svaly na nich zozadu aj zadna kost- panva?- skor pri dotyku ako pri nejakom pohybe

house

Neviem kde ste, ale predpokladam ze tam nie ste legalne inak ak by ste si platili poistne a mate narok na osetrenie ako u nas.V kazdom pripade by som to nepodcenoval moze sa jednat aj o recidivu kamena, slepe crevo, zapal vajecnika, chrbtica , problemy s pecenou
atd.