Zomrela mi dcérka, cítim sa osamelá

Príspevok v téme: Zomrela mi dcérka, cítim sa osamelá
[zruseny9]

Ahojte,kto niečo také prežil, nemohli by ste mi poradiť ako ďalej?Minulý rok mi zomrela dcérka a od tej doby,napriek tomu,že mám manžela a 2 deti, stále sa cítim osamelá.Užívam aj antidepresíva,ale nepomáhajú.Cez net som si chcela nájsť kamarátku na mailovanie,ale dlho nevydržím s nikým písať.Teda všetko sa mi zdá zbytočné, aj to kamarátstvo.Poradí mi niekto?

karolkaaa

viem,ze najhorsie v zivote je pochovat vlastne dieta,nezazila som to no stalo sa to v nasej rodine a viem sa do toho vzit.Neviem co ti poradit,no JANAB to napisal-a pekne.

janab

Je to veľká bolesť pochovať si dieťa. Neviem ani čo na to povedať, ale aj mojej sestre sa to stalo, takže poznám to trošku z rodiny. Ja viem, že je to ťažké, ale máš dve deti a manžela, tak by si sa asi mala nejako primknúť k nim, ved oni tiež smútia , nie? Stále mi prichádza na um Vendula Svobodová, je to pekná a silná žena a plače za dcérkou dodnes a má tú silu sa venovať aj charite a chodiť do nemocnice za chorými deťmi..Myslím si, že treba si to obdobie presmútiť ,nejako so smútkom držať krok a trošku na to striehnúť, aby sa ti nestalo, že prestaneš mať záujem o rodinu a o seba..dieťaťko je v nebi a má sa fajn a ak za niekým veľmi smútime, tak sa hovorí, že sa jeho duša neodpúta od zeme ..takže pomôž svojmu dieťaťku, aby vzlietlo, aby ho nič pri zemi nedržalo..a poplač si koľko chceš a chod do lesa a krič, to musíš dať von zo seba a potom možno príde zmierenie..bude to trvať roky, kým sa zmieriš..veľa pevných síl v tomto úsilí ti prajem...drž sa a myslí na dieťaťko...určite sa má fajn..