Nechudnem a nechudnem

Príspevok v téme: Nechudnem a nechudnem
mimina86

Caute baby

tak ja sa vseliako snazim udrziavat svoju vahu pod kontrolou uz dobrych 10 rokov. Mam teraz 23 takze si to viete predstavit. Za ten cas som toho stihla s mensimi aj vacsimi uspechmi mnoho. Len mi to pride dost frustrujuce ze sa clovek tymto zaobera prakticky cely zivot. Potom niekedy zavidi babam co mozu zjest aj kamion a nic to s nimi nespravi. Aktualne jem zdravo, nic mastne ani vyprazane. Cvisim dva tri krat do tyzdna, pijem vela vody a sak to poznate. Lenze vaha je ustalena. Nie som sice niak zvlast pri tele ale ani neam nejak sancu schudnut. Mam 176 cm a zhruba 65 kg.- Pre istotu sa uz nevazim. Nemate nejake rady co by clovek este tak mal robit aby konecne dosiahol tu svoju vahu???Nejake tie tri kila dole. Dakujem

kostička

Potrebujete si telo vyčistiť od nánosov a usadenín, ktoré nevie naše telo spracovať a zanášajú nám organizmus.
poradím:0907 784 064

whee_ee

Ja som to myslelá vážne, čo som napísala. Je to paradox, ale je to tak. a nebola to reakcia na teba :)

Treba jesť. Pravidelne, zdravo a tak, aby telo necítilo, že nemá dostatok toho, čo potrebuje, inak nabehne na ten šetriaci režim.

xyxyz

nie..tak som to nemyslela...dieta neznamena nejest, alebo obmedzit drasticky stravu..ale jest spravne veci,,a ked je to niekomu smiesne nech sa ide spytat odbornikov

xyxyz

poviem ti jedno...telo si zvykne na diety velmi rychlo a ked pociti, ze prijem sa znizil, tak si praveze zacne drzat tukove zasoby, je to nieco ako ochrana proti najhorsiemu...proste si robi zasoby na zle casy a tymi zlymi casmi su tvoje obdobia diet..kedze svoje telo trapis dietami uz 10 rokov, tak sa sprava presne takto..nie je to ziaden vymysel..povie ti to kazdy dietolog