SOM VELMI SMUTNA=(

Príspevok v téme: SOM VELMI SMUTNA=(
linduska

s priatelom chodim po roka,nepatri medzi tych chlapcov ktory vyjadruju svoje city,ale snazi sa ich nejako dat najavo-lepsie povedane snazil...ked sme splu este nespali,vzdy som citila ze ma lubi,ze vsetko je krasne..ked som potrebovala vediet ze ma lubi tak vzdy mi vyjadril svoje city a stale sa snazil aby mi nejako neublizil a nepriviedol ma do neistoty-lebo ja som take dievca co hned zneistie,len co sa na mna npriatel krivo pozrie a on to vie......No problem nastak teraz ked sme mali prvy sex,bola som panna a urobila som to prete ze ho velmi lubim...no teraz mam pocit ze mu uz ide len o sex,ziadne prejavy lasky-alebo si to iba ja tak beriem...uz si vobec niesom ista ci ma lubi...vsimol si ze som opat zneistela ale nijako sa ma nesnazi presvedcit ze vsetko je dobre....mam pocit ze teraz si je mnou az privelmi isty a preto mi uz lasku tak neprejavuje lebo vie ze ho nenecham,lebo som sa mu oddala....a ja teraz tak velmi potrebujem citit jeho lasku,moja neistota ma nuti premyslat nad tym ze dostal co chcel a teraz mu uz nic nechyba=((ale viem ze on taky neni,no moja povaha je uz raz taka.....ja ho naozaj nechcem nechat ale nechcem aby si mnou bl taky isty,co by ste mi poradili,ako dosiahnut aby to bolo take ako pred tym????

evan

preco sa s nim o tom neporozpravas? normalne na rovinu, co ta trapi a ako sa citis? ja si myslim, ze v normalnou vztahu to takto funguje, ze sa dvaja rozpravaju a riesia spolu problemy.

linduska

sjella ja nehovorim ze mu neverim,ôebo ak by som mu neverila tak s nim nie som..ja len hovorim ze preto ze ho nie je romantik a nevie vyjadrovat city ma privadza do neistoty a ja neistotu neznasam-ale on je chlapec s dobry srdcom a nechcem ho stratit len preto ze si rada domyslam veci a potom sa nad nimi trapim a on o tom nema ani tusenie...

aaa111

Keď potrebuješ,aby o teba bojoval so všetkým čo k tomu patría máš pocit,či mu nešlo len o sex,tak to skús otočiť takým smerom,že nie on dostal, čo chcel ale ty.Aspoň moja skúsenosť je taká,že muži sú veľmi hotoví z toho,keď sa tak trošku vymenia role t.j akože žena sa chce milovať,vidia,že si to užíva je iniciátorom,urobí orál preto,ŽE TO CHCE ONA!!!!Samozrejme netreba to preháňať,ale byť viac iniciatívna, a netváriť sa ako obeť-že no, tak už si dostal, čo si chcel...Moja skúsenosť je taká,že vtedy sú max.zaľúbení so všetkým,čo k tomu patrí.A takýmto spôsobom sa môžte dopracovať aj k fantastickému sexu.

sjella

mojka, zamysli sa teraz nad tym, co si napisala.. ako mozes chodit s niekym, komu neveris??neviem si predstavit ze by som bola v takom vztahu...

linduska

a este aj s tym ze ho uz nebavi ma dostavat ma z neistoty si dobre trafila....ale ja si nemozem pomoct,no prave to mi moze znicit vztah ked bude stale vidiet ze mu neverim=((

linduska

molly neviem ako sa ti to podarilo ale uplne si ma odhadla....a naozaj moj chalan vobec nepatri k romantikom a ja som pravy opak....viem ze ma lubi pretoze sa aj tak velmi zmenil.On predomnou nemal ziaden dlhy vztah,patril k tym chlapcom ktory sa cez vikendy blaznili a stacilo im len chvilkove rozptylenie...ale vidis so mnou je uz pol roka a kazdy tvrdi ako sa zmenil...no ja sa bojim ze prave ten stary zivot mu zacina chybat,vcera sonm sa ho na to pytala tak povedal ze vobec...snazim sa ho brat takeho aky je len niekedy fakt sa dostavam do depresii......ale radsečj nech ma lubi a nedava mi to velmi najavo slovami akoby mi to hustil do hlavy a niekde ma podvadzal

molly

linduš ber viac vecí z nadhľadom inak sa utrápiš a ver mi,že často sa možno trápiš nad vecami,ktoré vôbec také hrozné nie sú,len ty skús zmeniť pohľad na ne.Veď nikto nie je dokonalý a nič nie je vždy podľa toho ako si to vysnívame.Držím ti s tvojím priateľom palce

molly

drahá linduška,prepáč ale tvojho priateľa už tiež určite nebaví stále ťa dostávať z tvojej neistozy.podľa mňa si málo veríš a chýba ti sebavedomie.A verím ,že bol pre teba veľký a hlavne dôležitý krok,že si sa mu oddala ale myslím,že už je len tvoja paranoja,že tvoj poklad po tebe netúži.Možno to dáva najavo menej slovami a viac túži po tom sexe,je to chlap a tí sú skôr na sex ako na vylievaní svojich citov.Podľa mňa moc rozmýšľaš,dôležité je čo cítiš ty.A počúvať sladké slová bez toho aby sa podľa nich aj správal je deprimujúce.Ja mám priateľa,ktorý ma veľmi miluje,no bohužiaľ mi to tiež nedáva najavo.v sexe nám to neklape a ešte aj keď mu poviem na čom mi ozaj záleží a čo potrebujem aby som bola šťastná aj tak nespraví.Tiež som stále rozmýšlala čo mám robiť a prišla som na to,že mám dve možnosti.Buď to skončím alebo musím akceptovať,že nemám doma citlivého romantika ale vo vnútri som si istá,že ma miluje.Vybrala som si druhú možnosť a ty sprav to isté.Chlapi sú v prejavovaní citov trochu zabednení a to že tvoj priateľ sa správa ako sa správa ber asi tak,že dostal niečo po čom už strašne dlho túžil a nevie sa toho nabažiť.Neboj,časom ho to prejde.Je len na tebe.či to vydržíš.

lola3

ahoj linduska...som tiez toho nazoru ze slova idu bokom...povedat sa da hocico...moj priatel mi stale hovoril jako ma miluje ale choval sa troska inak...rozisli sme sa...dali sme sa zase dokopy...ocakavam od neho ze sa bude chovat tak pekne ako mi to rozprava...ked to budu zase iba slova tak mu druhu sancu nedam...

sjella

nuz, ked mas ten pocit, nieco na tom bude.. mozno fakt chcel len toto dosiahnut. Hm, vies, slova su ti naprd. povedat sa da hocico. dolezite je to, ako sa chova a ako to naozaj vyzera. totiz ci mas pocit ze ta stale lubi, alebo ze je s tebou kvoli sexu.. slova idu bokom...