Prestat fajcit

Príspevok v téme: Prestat fajcit
Prestat

Dobry den 2 roky nefajcim ,ale kazdy den mam trosku uzkost a nepokoj...
Raz za cas sa mi nepodari vyhnut zafajcenemu priestoru a vsimol som si na sebe ,ze potom som nejako podozrivo kludnyyy..ked priidem z takeho prostredia...
takze zavyslost asi ostaava...
nemate nejake rady ako bojovat ?
co pomaaha ?
alebo ake mate pocity vy , co sa vam uz podarilo prestat ..

tak

ja by som na Tvojom mieste nehladala ako, alebo preco, ...alebo preco nie, ... s kludom mozes fajcit dalej aj vela, ked chces, ... ked budes v rovnovahe, a nebudes az tak velmi sa snazit prestat, skor sa Ti to podari, ...a drz sa,....

prestat

no ja to pociitam tak ze do 1000 vyfajcenych cigariet , to clovek este vie kontrolovat .. po tisiicke uz ide zavyslost vysoko hore ... tak este nemas asi vela odfajcenee

jajka001_

nani, predtym som fajčila tak, ze ked sme boli vonku, poobede, vecer,kazdy den, cca 10 cigariet ale v skole, praci ani doma nie, len s kamaratmi.

Nani

Jajka moja tak Ty si nikdy nebola závislá na cigaretách, pomýlilo ma že nefajčíš 6 rokov, ale asi si ani pred tými 6 rokmi nebola pravidelná fajčiarka. Mám takú známu, ktorá fajčí len v spoločnosti fajčiarov a nie pravidelne, doma nefajčí a vraj jej to nechýba. Inak ale - závidím Ti, to je asi snom každého odvykajúceho môcť si občas zapáliť a nespadnúť do toho znova.

jajka001_

nani, ja som asi dost atypická :) nie som na cigaretach zavisla, tak nemam problem fajcit takto, ze idem na oslavu, tam fajcim cely vecer a zas polroka aj rok nefajcit. nechyba mi to.

Prestat

Uz niesom zavysli od fajcenia ...
zbavil som sa toho prekonal som to...

len telu chyyba nejakaa laatka na ktoruuu si zvykol

Prestat

Nani zazivam presne to co ty ...

len potom si stale vravim , ze jednoducho nemozem fajcit !!!
premietnem si vsetky zlee veci
a som pokojnejsiii

ale darmo .. uz to nieje takyyy ten pokoj ako predtym

Prestat

Nina suhlasim

jajka001_- ked raz prestane mfajcit , tak sa tesiim z toho ze nefajciim to je to co ma drziii a nie ze si zapalim raz do polroka ...

Nani

Nefajčím rok a 3 mesiace a chýba mi to, veľmi. Ani nie na chuť ale na psychiku, bola som pokojnejšia keď som fajčila, za každú námahu som sa odmenila cigaretou a tešila som sa na ňu, teda v tomto smere som nervóznejšia.
Zaujímavý je príspevok jajky, pretože som ešte nepočula, že odvyknutý fajčiar si občas zapáli a napriek tomu sa nevráti k fajčeniu. Na všetkých odvykacích diskusiách varujú čo i len pred potiahnutím z cigarety. Preto sa mi to zdá nepravdepodobné.