Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amsterdam

Príspevok v téme: Amsterdam
lulu22

Ahojte.
Prosím Vás, tí čo ste boli niekedy v Amst. ako ste tam išli? my s kamoškami chceme ísť lietadlom. ale čo som pozerala, tak Ryanair taký let neponúka a napr.Studentagency letenky su niektoré do Amst až za 2000€??!! kks, ako toto nechápem, ved aj do Lodýna je to za pár šupiek.. no ale ak ste teda niekto tam niekedy leteli, pls, cez akú spoločnosť? a za koľko? lebo aj 80€ sa mi zdá veľa.

lulu22

iiiha, lost, ty si aký dobrý :)
ved to, zadám, že najlacnejšie letenky a pri tých cenách mi idú oči vypadnúť :D ale ako to sme sa len tak teoreticky bavili s kamoškami,že by sme tam skočili, okt-nov., i sme si mysleli, že teraz pred Vianocami budú asi drahé..tak to možno skúsime radšej na jar-leto, aj kvoli počasiu :D
no práveže sme chceli len taký predlženy vik spraviť.. sme všetky zamestnané a nemôžeme si dovoliť moc dovči mínať, bo napr.ja osobne chcem toho teraz veľa precestovať, také predlžene vik, len škoda,že nemám 40 dní dovolenky :))
vlakom som nepozerala..
ale aj tak ďakujem, ja som chcela len pozisťovať, či tam niekto bol a ako tam cestoval..
a to tak nie je len v Simpsonovcoch, ale aj normálne myslím :D

lost

daj si do google.sk ze "letenky" a tam budes mat tri stranky (aby som zbytocne nelinkoval 3x), alebo aj viac portalov, ktore hladaju zo stoviek leteckych spolocnosti a ukazu najlacnejsie, dost zalezi na dni, napr pondelok bude asi drahy, lebo ludia chodia do prace, mozno aj ivkend, skus utorky, alebo tak nejak :) . moj odhad je ze sa to dostane pod 100 eur napriklad, za cestu len tam, mozno aj pod 80..

70eur vs 80eur - bus vs lietadlo..

no co ja viem, co ti chuti viac :)

ak je bus pohodlny na tak viac hodinovu cestu, tak preco nie, ale letom je to pod 2 hodony tusim, ci tak nejak?
busom aspon uvidis nieco z krajiny, ak ta take zaujima..
v lietadle jedine vysku :) (zalezi kedy cez den letis)
vlakom to kolko vyjde ?

a cim skor to nakupis tym lacnejsie, aspon podla toho co som pocul, ALEBO, udaje niekedy su lacne letenky aj uplne tesne prd odletom, ak nie je let plny - ale to som pocul len v Simpsonovcoch, tak neviem ci je to aj v realite tak :D

lulu22

jj, zdá sa nám to dosť, no tak to radšej pôjdeme asi busom, to vyjde okolo 70€.. zase taká diaľka to nie je..

tinker bell

80 eur sa ti zdá veľa???? tak to choďte stopom. najlacnejšie to máš českými aerolinkami, aj to ťa vyjde na cca 300 €.
nízkonákladovky lietajú tam, kde je to výhodné a kde majú koho prepravovať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.