ženský orgazmus

Príspevok v téme: ženský orgazmus
divotvorna

Pekný deň prajem. Už sa toho veľa popísalo o spôsobe a množstve dosiahnutia vrcholu u ženy počas jedného milovania a určité názory žien, alebo aj odborníkov ma dosť šokovali a som z nich mierne frustrovaná. Jednoducho začínam vidieť problém v tom, že počas sexu dosahujem orgazmus len 1x a to len klitoriálny a celkom mi to stačí. Zatiaľ čo iné ženy sa oháňajú mnohoorgazmickým sexovaním a že je u nich bežné to žažívať aj 6-8x za sebou. To ja si potom pripadám ako totálne neskúsená a frigindá žena (mám 36 rokov), lebo asi to potom nie je u mňa v poriadku. Prosím vyjadrite sa všetky ženy, kroté to poznáte s takouto intenzitou a množstvom a čo vám pri tom pomáha a tiež tie, ktoré patria do mojej skupiny, čiže stačí im to 1x. Ďakujem, veľmi mi pomôžu Vaše názory.

AdamKrt

Len si to daj na uvolnenie, neuskodi to. Aj to chilli a cokoladu na prekrvenie...

Bod G, neni umiestneny len na urciom mieste, ale aj v urcitej hlbke. Nemusis byt tam taka citliva a treba tam vytvarat ZNACNY tlak, aby si to citila...

To, ze Ti je to prijemne, uz je to na dobrej ceste. Nech sa partner neboji a zvysuje tam postupne tlak prstami. Ked sa mu to podari vydrazdit prstami a dosiahnes orgazmu, neskor takto vydrazdena budes aj lepsie prezivat klasicky styk.

divotvorna

Ten čaj z medovky a materinej dúšky vyskúšam, celkovo mám rada tieto čaje a aj malé množstvo vína. Len ja nemám pocit slabého prekrvenia a nutnosť rozšírenia ciev, to mi podľa mňa nechýba, ale aj tak to nazaškodí, možno ozaj pomôže.

divotvorna

Adam ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď, pravdu povediac sme už toro všetko, teda uvoľňujúcu masáž, príjemná hudba, erot. pomocka, dlhá predohra s vynechaním pohl. orgánov vyskúšali a bolo to super, bola som veľmi vzrušená a aj dostatočne uvoľnená a tak isto sme včas prerušili to orálne dráždenie, aby som nevyvrcholila klitoriálne, ale prešli sme na koitálnu masáž. Lenže ten oragzmus sa nedostavil, lebo vo vnútri mi to bolo "len" príjemné, ale nevzrušovalo ma to, asi tam fakt nemám ten bod G, asi je to nejaká anatomická porucha a jednoducho mi to tam príroda zabudla dať. Vieš, niekedy je umenie len tak v pohode sa tomu oddať, keď to už trvá veľmi dlho a začne to byť skôr posteľný telocvik, lebo sa snažíme dosiahnuť len ten vaginálny orgazmus. Je to ako začarovaný kruh a neviem sa z neho dostať. Asi sa budem musieť zmieriť s tým ako to je a nenaháňať sa za viacerými a silnejšími orgazmami,ale čiste si len užívať blízkosť partnera a milovanie ako také.

AdamKrt

Ale praveze ten orgazmus JE SPONTANNY...

Ten navod je iba pomocka. Ked to budes brat, ze to tak musi byt a nebudes si to uzivat uvolnena, tazko to dosiahnes. Najskor sa nauc vypnut svoju mysel, nemysliet na nic, na ziadny orgazmus. Vnimat len to ticho, pocity. Mozete si dat nejaku aromalampu, vnimat nejaku JEMNU vonu, nic tazke...

Vypni mysel a vnimaj, uzivaj si pocity. Ziadne ine, nech tam nie su.

Mozno by Ti pomohla aj meditacia, naucit sa nemat tolko myslienok a sustredit sa na nieco, ci vypnut...

AdamKrt

Odorucal by som zacat vzrusovanie uz pocas dna. Telefon, internet, SMS... Povedzme hodinku predtym zacat popijat caje - z medovky a materiny dusky. Dat si cokoladu a chilli. Vyborna kombinacia, rozsiri to cievy, zvysi citlivost. Pol hodinku predtym si dat este poharik, nie viac, cerveneho vinka.

Na pozadi bude hrat nejaka ukludnujuca hudba, nieco relaxacne. Napr. sumenie lesa, hucanie mora, alebo nieco ezotericke. Partner zacne robit masaz, ktora bude trvat 30-60 minut minimalne po celom tele a pohlavnym organom sa schvalne bude vyhybat. Potom nastupi neskor predohra, ktora musi byt tiez dlha. Ak si suchsia, tak treba lubrikacny gel. Vibrator treba mat nie obycajny, ale pre bod G. Alebo vediet pouzit obycajny ma masirovanei v bode G. Tak isto treba, ze pouzije prsty v bode G. Samozrejme toto vsetko az po kvalitnom a dlhom orale. Ak bude predohra dostatocne dlha, bol by v tom cert, aby si nemala orgazmus.

Lenze pri tom vsetkom MUSIS BYT UVOLNENA, a NESMIES MYSLIET NA ORGAZMUS. Uzivaj si len tie pekne pocity...

Tie cajiky uvolnuju, vinko tiez. Chilli zvysi citlivost nervov a cokolada roztahuje zase zily, takze zlepsuje sa prekrvenie.

Pozor, ak dosiahnes iba klitorialny orgazmus, tak nech ho partner nerobi do konca. Lebo po nom mozes byt unavena a nemat chut dalej. Nech to urobi len tak na kraj, ze uz by prisiel a ukonci to vtedy. Ak bude pokracovat niekolkokrat takto a vzdy to ukonci pred vrcholom, potom bude vysledny orgazmus niekolkonasobne silnejsi.

Po klitorialnom orgazme ma zena dost. Po vaginalnom moze casto dalej a dalej. Tak, ak chces viac, nechaj si ten klitorialny az uplne na koniec, ked dosiahnes vaginalny. Alebo spojit ich potom spolu, oba naraz...

divotvorna

Adam,ďakujem za názor. Ja viem, že asi je problém len vo mne. Je pravda, že sa nedokážem uvolniť a uživať si to dostatočne asi aj to, že vaginálny orgazmus u mňa nehrozí a tiež mi vadí, že to nie je spontánne, že sa tomu treba učiť, skúšať to a aj tak sa nedostaví výsledok, lebo už sme to skúšali aj s vibrátorom a nemala som nič viac, skôr menej lebo som bola z toho rozladená. Aj tak Ti ďakujem za radu.

AdamKrt

Multiorgasticke zeny - tych je pomenej. Pricinu dosiahnutia viacnasobneho orgazmus mozes hladat vo vaginalnom orgazme. Kym klitorialny orgazmus vycerpava, staci jeden a mas dost, u vaginalneho mozes mat kludne i viac cisel...

Bud vies ovladat svoju sexualitu - kde sa to mozes naucit napr. pri masturbovani, alebo partner musi vediet a mat i prislusne vybavenie. Ale i keby nebol partner viac vybaveny a vedel by ako na to, orgazmus by si mala.

Musis sa len uvolnit, to je zaklad a nemysliet na to. Len si to uzivat. Dlha predohra, oral, masirovanie G bodu...

Mozes si kupit vibrator G bodu a pouzivajte to ako pomocku, ak Ti to ide horsie.