Nastupujem do Pezinka

Príspevok v téme: Nastupujem do Pezinka
wasp

caute baby,

takze konecne po 14 rokoch anorexie + bulimie som sa odhodlala ist na liecenie. trvalo mi to dost dlho,nie?:-) ale citim ze mi padol obrovsky kamen zo srdca ze uz je to definitivne rozhodnutie. doteraz som stale z toho nejak vykluckovala, stale som nachadzala "padne" dovody, preco prave vtedy nemozem nastupit...
nastupujem uz v utorok a musim priznat ze mam strach. nie z toho co tam budem musiet dodrziavat a ze priberiem, ale z toho ze budem tak dlho sama a bez blizkych, priatelov. a tiez z reakcii okolia.

antiana

ahoj, to oddelenie PPP na Mickiewiczovej bolo už min. rok zrušené, už je tam len obyčajná psychiatria pre dospelých...

[zruseny19]

kirsten, tak ze mas urcity rezim, pravidelne jedlo a dozor aby si to nedala von.. sama som na takom nebola,ale prosim ta potom napis ake to tam boolo.

kirsten

Ahojte dievcata,nejdem sice do Pezinka,ale potrebujem vase rady. psychologicka mi odporucila BA, Mickiewiczovu,mam anorexiu,alebo bulimanorexiu uz rok a pol.ale myslela som,ze na liecenie chodia 30 kilove baby,ja som schudla zo 63 na zatial 49 kil.mozte mi povedat,ake to tam je a ako to funguje v takej liecebni? dakujem

zuju

no ved Evi pridem kocikovat aby som sa nakazila...
wasp- Evka ma pravdu musis tahat sama za seba a byt otvorena, neklamat lekarov, ked nahodou pojdes zvracat alebo budes chciet nieco ine, ja som bulimicka, a moj problem v Pezinku bol ze som bola v skupine kde bolo zvacsa anorekticke dievcata, oni nejedli, ja by som im zjedla vsetko... velakrat som prisla za sestrickou ze mam chut sa prezrat, a neviem co s tym, ze mam chut zvracat, bolo mi to trapne, ked povedala vsetkym na oddeleni davajte si pozor na jedlo, lebo depkari jedlo mohli mat, citila som sa vtedy ako by som mala byt zlodej, ale dnes som tomu vdacna ze som neskryvala pocity. Vies ak mas problem, oni cakaju ze ten problem budes mat tam, nemozes prist a naraz suyper jest, vobec nevracat ci nepodvadzat, oni to cakaju ze problemy sa naskytnu a ze ked ich budes mat nebudes klamat, a co sa tyka Evkinej rady vela z nas prave pre nasu chorobu rada klame, to poznas, preto sa neporovnaj ani tym co zjes ani vahovo, si tam sama za seba, samozrejme komunita mi vela raz pomohla, som im dodnes vdacna, ale je to tvoj boj, drzim prsty a verim ze prinesies same dobre spravy.

evcca

wasp, len si daj pozor, nie vzdy sa oplati byt kamoska s babou, co ma ppp. mohla by ta negativne demotivovat v liecbe a tiez si daj pozor na porovnavanie s ostatnymi pacientkami. bojuj len sama za seba, lebo ty si najpodstatnejsia.

wasp

zuju take nieco aj planujem pobalit, aj zimne veci vsak tam budem hlavne cez zimu.

dufam ze aj ja si tam najdem nejake spriaznene duse ako ste sa nasli napriklad vy dve zuju a evcca, je to super:-) celkovo som rada ze pridem do kontaktu s babami co same prezivaju to iste co ja. doteraz to bola len psychologicka a psychiatricka

kolko vas tam bolo vtedy s PPP naraz?