chlap....

uhlie

Ale ste sa tu rozpisali. Myslim ale ze zeny su ovela sebeckejsie ako muzi. Na co by potom potrebovali sediet dve hodiny u kadernika a na kazdych 20 metrov potrebovali 10 obchodov s handrami a 10 s kozmetikou, ak nie pre seba? Nechce sa vam varit, piect, nechcete sa starat o deti, nechce sa vam robit, maximalne tak sediet niekde v kancelarii a telefonovat. Tak co by ste chceli?

zuzkas

neexistuje žiadna definícia,lebo každý je iný a aj nároky sa vekom menia.ja keď som stretla prvý krát môjho muža,tak mi povedal,že okrem iných vlastností ma byť jeho partnerka milá,kľudná a romantická baba.teraz mi povie,že by ma nevymenil,lebo dobre varím,pečiem a že ma miluje keď kričím.takže na chlapa krič a bude tvoj :-)

Brenda

Slobodna
tak to si presne vystihla s tym ze maju radi len sami seba....v tejto dobe je vecsina chlapou co si nevazi zenu a len si uzivat ....

pluskaaa

Ked toto tak clovek cita, tak lepsie je chlapa nemat :DD. Keby mam takeho chlapa ako tu opisujete ze aj rozpravat mozem, len ked to jemu vyhovuje tak to naco by mi bol? Asi je lepsie ako frajera mat naj kamosa. Ten mi kazdy den vola aspon hodinu, vypisuje so mnou, ked sme spolu tiez mi da pusu a objime ma, a niekedy ma aj milacik vola, a navyse mozem mu vycitat vsetko,mozem sa urazit a pod. a vzdy sa velmi snazi, aby som sa nehnevala, a vsetko bolo ok. A to nie je ziaden podpapucnik ako tu pisete, ze len taki su v pohode, tento by mohol mat babu kedykolvek, bo na neho velmi letia a svojim sposobom je aj dominantny. Takze radim, lepsie kaos ako frajer pri tomto vasom pisani nazorov :DD

jajka001_

....co je platný, že jsi jako obrázek, že máš kuži jako z řeky oblázek, jseš holka, nechci si tě do vitríny dát...nevím co máš se mnou asi za plány, ale teď už je to fuk, svět se mění, tak pal a ani muk

M74

Mne sa najviac páčila rada od jajka001:
Buď úžasná...
To vystihuje podstatu problému, každému mužovi imponuje niečo iné. Mňa by teda napr. nejaké rezne a kuchárske umenia nelákali.