Bolest hrudnika

Príspevok v téme: Bolest hrudnika
som zena

dobry den, mam 24 rokov a tieto priznaky"
-par rokov pretrvavajuca ostra bolest v hrudniku, zhorsuje sa pri nadychu,alebo pri prudkom pohybe,pocit ako pred infarktom,pri natahovani alebo prudkom pohybe bodave pichnutie,pri dotyku hrudnika tlak a pocit ako keby som si chytlila bolestivu modrinu z vonkajsej aj z vnutornej strany (alebo pocit ako keby vam natahovali alebo stlacali silno sval),ked som zhrbena,citim na hrudi bolestive mravcenie,hlavne na lavej strane,niekedy citim ako keby som mala pricviknuty nerv, okrem toho pulzujuca bolest klbov a kosti, neprijemna pretrvavajuca tlmena bolest v oblasti kde sa nachadza pankreas a opuch a tazoba na tom mieste, neustala unava, ale aj insomnia,kyslost v ustach-palenie zahy,krutenie a bolest hlavy, strata rovnovahy pri prudkych pohyboch, divne sny...nechcem zbytocne zatazovat lekarov, otravuje ich dost hypochondrov,ale ked uz, kde (u akeho lekara) mam vyhladat pomoc?dakujem za kazdu radu...

dedkov

---dobry den....moj problem spociva v bolestiach na hrudi..zacalo sa to bolestami v lavej casti-potom presli do stredu a dnes ma boli aj v pravo, a to pri nadychnuti,pri kasli,ale aj pri dotyku,pri pohybe ap--trva to uz 2 tyzdne a neprechadza mi to..poradte mi prosim--dakujem

m_klaudia

Zdravim. Pred vikendom som mala bolest hrudnika tak ako to opisuje aj -som zena- tiez taka boles ako keby som sa chytila mordiny..teraz som sa vratila od svojej doktorky a povedala mi ze to nic nie je..ze to mam asi z toho ako jazdim na skateboarde..povedala som jej ze mi to ide na lavu stranu ramena..niekedy na pravu..obcas na lopatkach, pri kolene, dnes rano v oblasti panvy..uz fakt neviem ci si to len nahovaram alebo je to nieco vazne..teraz momentalne mam taky pocit ze to troska pali ako keby..ale tiez neviem ci to je spravne pomenovane..
Prekvapila ma reakcia doktorky ked som jej toto vsetko povedala. Dala mi nejake vitaminy uzivat ci co to je(Cecko, Bion3, Magnezium) a ze mam prist ked sa to nezlepsi..Ja by som sla aj na vlastnu past po doktoroch ale bez odporucania obvodnej to nepojde :/
co mam robit? je to fakt len tou namahou alebo nieco horsie

som zena

dobry vecer, menstruacia prebiehala v pravidelnych intervaloch, no posledne 2 mesiace bola nepravidelna a v inom termine, ako zvycajne byva, objavila sa mi mykoza ( 2 mesiace), nakolko nejem jednoduche cukry a zdravo sa stravujem, tak tuto stranku vylucujem, skor by som to prirovnala stresovemu obdobiu, nakolko posledne 2 roky som viac v zahranici ako na slovensku...
od vcera citim neznesitelnu bolest oci a krku...dakujem za info.

maciocicka

Urcite si chod dat urobit vysetrenia krvi, ci nemas nejaky virus v tele a na sono, ako vyzera pecen a Slezina. Celkom by ma zaujimalo, aky mas menzes. pozri www.tcmclinic.sk a tam mi napis. Hoc si toho napisla dost, nestaci mi to.

JURIS

Dobrý deň, dnes mi volal môj syn, že má silné bolesti pod pravým prsníkom, môžte mi prosím poradiť, čo by to mohlo spôsobiť a či má ísť k lekárovi? ďakujem

Ivka 1

Ahoj priznaky,ktore popisujes osobne poznam z vlastnej skusenosti a mne ich sposobuje chrbtica - hrudna cast.
Takze odporucam navstivit najprv praktickeho lekara a ten by Ta mal poslat na RTG chrbtice. Mozno je tam kifóza a to Ti sposobuje tlak na dzchaciu sustavu .