Výmena bedrového klbu a život potom

Príspevok v téme: Výmena bedrového klbu a život potom
55klara

Ahojte. Chcem sa spýtať, poradiť. Otec bol operovany, teda mu bol vymenený bedrový klb v maji 2010. Do dnešneho dna chodí stale o franc. barliach a má stále bolesť a také zvláštne pukanie, praskanie v klbe. Lekár mu hovorí, že je to \"normálne\" ale otec je z toho zufalý, pretože čo s nim boli pacienti, tak tí normálne chodia a dokonca bez barlí.
Viete mi niekto povedať z vlastnej skúsenosti, či má niekto taký problem a ako ho riešiť?
Ďakujem

Miska 111

ahoj, ja som 3 den po po operacii bedroveho klbu. mam 27 rokov. citim sa dobre. uz dneska som stala na nohach. Prvy den bol taky onicom, bolesti boli ale oni utlmuju vseliakymi liekmi a injekciami. Aj ja som sa velmi bala ale zistila som ze sa to da vydrzat a bude stale lepsie a lepsie. nohu som mala kratšiu o 1cm. ak potrebujes este nieco vediet tak mi napis. rada odpoviem...

jeruska000

je to individualne vsetko od operatera , ja som bola tri mesiace o nemeckych barliach , potom o francuzkych teraz beham ako srnka operovali v trnave ,, kupele , som neaobsolvovala nakolko mam vysoky tlak a teplejsia voda mi nerobila dobre iba tri dni v kupelov a v piestanoch teraz uz do prace po roku , a uvidime ako to bude vsetko prajem vsetkym pevne zdravicko a po operacie pevne nervy

dede

Som tri tyzdne po vymene bedroveho klbu.Citim sa super,denne cvicim a chodim na prechadzky.Necitim ziadnu bolest.Z nemocnice ma prepustili piaty den po operacii.Operovali ma v Ruzomberku,dali mi poukaz na kupelnu starostlivost.Skusal som soferovat,da sa bez problemov.Na buduci tyzden idem na kontrolu.

fulinko

Prosím chcem sa spýtať či ma môže obvodný lekár vypísať z marotky po operácii bedrového klbu po siedmich mesiacoch keď sa ešte necítim pracovať 8 h.denne.Pracujem ako šička a sedím pri práci nepretržite.Odôvodnil to tím že mi musí aspoň na týždeň marotku prerušiť kvôli kontrole.Koľko asi po operácii je potrebná doba na liečbu.Ďakujem.

mišulka

uz by nemal mat ziadne problemy, toto je znakom toho, ze operaciu lekar zle urobil. to sa stava, vzdy je na vine chirurg, len on to nikdy samozrejme neprizna. treba to reklamovat a stazovat sa a musia urobit reoperaciu. nesmiete sa vzdat a nechat to tak.

vvllaaddoo

Doporučujem Hippokratin mne osobne perfektne urýchlil hojenie a regeneráciu po ťažkom úraze a následnej operácii.

vejva

Ufonko neviem ako sa citis upne ale posrany zivot este nemas hlavne ze tie nohy mas pripadne ze niesi na voziku.Mam maminu s tymto problemom ma tiez asi o 10 cm kratsiu nohu vychovala tri deti a tiez si pretrpela vsetko mozne ale cim skor sa s tym zmieris tym lepsie.
Doteraz sme mali iba tento zdravotny problem v rodine a zrasu prisiel dalsi a ten uz nebudem popisovat jedine co dodam je ze mat o 10 cm kratsiu nohu je oproti tomuto vobec nic a to uznala aj moja mamina.Samozrejme nemam pravo tvrdit ze co je horsie co nie kazdy zdr.problem je zly najlepsie je byt uplne zdravy

ufonko

No ja mám 16. Mám za sebou výmenu bedrového kĺbu. Tiež sa mi to pomaly hojí. O barliach chodím už asik 3 mesiace a asik to tak aj ostane lebo mám ešte iné problémy s nohou. Takže ja už som si zvykol že mám posratý život a nič nemôžem robiť :/. Nohu mám krátku o 8,5 cm.

kitta

Ahojte, chcela som sa spýtať má niekto skúsenosť - pri ťažkom ochorení bedrového kĺbu ,môže toto spôsobovať v tele rôzne zápaly ? Ďakujem

klb

pre otvor: az teraz som si precitala niektore prispevky,tak myslim si ze mama to tak citi,treba ju respektovat.Ja som po mesiaci soferovala,pouzivala som jednu palicu a to len mesiac.Zase zopakujem,ze je to individulalne.