....čo ak?

Príspevok v téme: ....čo ak?
čo ak

čaute. stala sa mi taká vec, že ma po 3,5 roku opustil priatel. celé roky ma podvádzal s vela dievčatmi,len ja som nič nevedela a dozvedela som sa to až po rozchode... Nevadí, to už je dávno za mnou. Komunikujeme spolu s bývalým a ja som mu svojim spôsobom odpustila a sme kamaráti. Všetko zlé je na niečo dobré atd atd... Momentálne mám priatela. Spoznali sme sa a po určitej dobe zalúbili a dali dokopy. Teraz sme spolu 3 mesiace a ja neviem prestat myslieť na to, čo ak... Čo ak sa mi to zase stane, čo ak ma podvedie, bude mi neverný a ja sa opäť sklamem. Je to úžasný človek, neskutočne si rozumieme a sme spolu uplne spatí. Ale... čo ak ? Kamarat mi vynadal, že to je len v mojej hlave, že ja si vlastne sama ničím svoje šťastie tým, že myslím hned na najhoršie a neužívam si to krásne, čo je. Vidím tie rozchody v novinach, v telke, okolo seba, prešla som si tým aj ja... Ale jak to mam ludia dostať z hlavy ? Mám ist psychológovi, psychiatrovi alebo už komu... ?

janab

Kľud, žiaden psychiater...to len trošku prestávaš veriť mužom. Ak chceš žiť plnohodnotný milenecký vzťah, tak na predošlého frajera zabudni a bodka. Nezaslúži si predsa, aby tebe ničil vzťah muž, ktorý ťa sklamal a nevážil si ťa. Záleží len na tom, aby s terajším priateľom ste si dôverovali a všetko bude o.k. Minulosť nerieš, už s nou nič nevieš robiť, treba žiť prítomnosť a budúcnosť nech ťa tiež netrápi, lebo nevieš čo ti prinesie.