Nadmerne ochlpenie u zeny

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie u zeny
janaaaaa

mam pocit ze mam nadmerne ochlpenie na tele. vsimla som si ze neiktore zeny maju fuzy nad perou, no tie ja velmi vyrazne nemam. ale mam chlpy vyrazne cierne pod pupkom na podbrusku, predkolenia mam naozaj dost chlpate a stehna tiez , hlavne na vnutornej strane. chlpy mam cierne hrube,asi ako chlap. dost ma to trapi. aj ked sa dokladne oholim, tak mi vidno bodky po chlpoch a na druhy den uz vidno aj chlpy.
jedna sa o nejaku hormonalnu poruchu? alebo je to jednoducho geneticky dane? ake vysetrenia by som mala podstupit? mam 22 rokov..

vevca

mam takyto podobny problem as mam este len 13 v skole sa mi za to nzatial nesmeju ale hanbim sa velmi a akokeby som stracala sebavedomie koli tym chpkom. bola som aj u kozmetičky aby mi chlpky dala prec s laserom , asle povredala ze mam este do jesene cas lebo mam velmi vela akne... chlpky sa mi objavili uz aj okolo pupka podpazuchami na nohach aj okolo bradaviek. prosim co by ste mi ako 13rocnemu divcatu doporucovali? mam navstivit gynekologa alebo koho? a este som nemala ani menstruaciu. prosim niekdo odpiste!

katy87

Ahojte baby ja to tiež dôverne poznám, preto som si z internetu z www.azartech.sk objednala laserový operátor Xemos vyšiel ma do 200 eur takze lacnejsie ako v salone. Tak uvidim. Vraj vzsledky sa dostavia po 5 az 6 osetreniach.

nozdraM

moj manžel miluje moje chlpy a povedala nech sa nepovážim holit že to miluje ked mám zarastenu ilonku, lebo neznáša vyhoolené blede ......že to vyzerá ako malé dieta by malo svoju ..........a povedal že koli mojim tmavým chlpom si ma vzal za ženu lebo to je to čo miluje.tak som fakt rada len v nose mi niekedy trčí jeden chlp akoby vybočil z nosa neviem prečo a aj to sa mu páči on je blondiačik.

lana53

Ahojte baby,chcem sa opýtať mám presne tento istý problém,ako ste dopadli s tou antikoncepciou,pomohla vám ?

rn

Podobny problem bol u mna. ja som to vyriesila tym laserom. Je to trvale. Ked sa ale zmeni hladina hormonov, napr v tehotenstve, chlpky mozu zacat znovu rast a peniaze su vtahu :) ale ak ste mlade slobodne a po detoch este netuzite, pripadne uz netuzite, tak odporucam

Yana

Samé dohady a žiadna konkrétna pomoc , má tu niekto naozaj dobrú skúsenosť a prestali mu chlpky rásť ???????

Nelina27

dievcata, zacnite setrit a investujte do depilacie laserom, cim tmavsie su chlpky a svetlejsia koza, tym lepsi efekt... a mate po probleme navzdy:-)

Jarkaa

Ahojte, aj ja mám problém s nadmerných ochlpením. Musím si holiť celé nohy, stehná - to si holím žiletkou. A zadoček a celé brucho si holím epilátorom. Strašne to bolí ale musím to vydržať, lebo sa velmi hanbím ked prídem niekde na kúpalisko. Mám preto úplne komplexy a velakrát som aj preto plakala. Počula som že šťava z lastovičníka pomôže. Chcem to vyskúšať , ale niekde som čítala,že ju lekári neodporúčajú. Vie mi niekto poradiť. ďakujem