Bolesť päty

marcelik

podla Tradicnej cinskej mediciny, bolest piet suvisi s oslabenim Obliciek. Mozno sa v organizme nieco deje a upozornuje takto.
pripadne pozri www.tcmclinic.sk

rena23

Pyrana, dakujem za odpoved, ale ja som uz na oligoartritidu pristara ;-). Reumatoidne faktory mam 0,5 (norma je 12) a KO idealny. Trochu zvysene som mala len CRP a sedimentaciu (ale subezne som mala aj laryngitidu), tak som rozmyslala, ci to nemoze byt zapal sliach. Ak to neprejde, urcite pojdem na ortopediu, ale, ak to bude mozne, rada by som sa tomu vyhla s pomocou samoliecby. :-)

pyrana

Ahoj, urcite chod na nejake vysetrenia, RTG, krv - nech ti spravia sedimentaciu a KO. Mna takto bolela pata asi pred 10 rokmi (mala som vtedy 17), po par tyzdnoch ma zacal boliet uz aj palec na druhej nohe a postupne drobne klby na nohach, zistili mi juvenilnu chronicku oligoartritidu. nechcem ta strasit, ale treba to podchytit hned na zaciatku, mozno to nic nie je ale istota je istota. ja som mala tazkosti vyse 3 rokov, momentalne som asi v remisii, neuzivam uz ani nijaku medikamentozu. vela stastia. no a mimochodom - mne na RTG nezistili nic az na vysetreni na odd. nuklearnej mediciny, tak snad som trosku pomohla.