Pisem si s chalanom na pokeci

ivana45

Celkom dobre chapem, ze si clovek na nete chrani identitu. Akurat je to blbe voci tomu, ciu fotku si pouzila.
Nazivo uz len pravdu.
Urcite mas mail, napis mu, co a preco a posli mu svoju ozajstnu fotku.

anjelik9

ved normalne povedz že si tam nechcela mať svoje foto ale aby od teba nepytal každý foto tak si si tam hodila hento =p btw. ked sa stretnete tak zistíš že oni tí ludia na tých fotkách aj tak vyzerajú inak než v skutočnosti tak možno na to ani nepríde =)

ruzovapanda

vdaka no.....ja som mu v nicom neklamala,len to,ze jak som s nim zacala pisat som tam uz tu fotto mala a si automaticky myslel,ze som to ja.....ja som si ani nemyslela,ze si s nim tak dlho pisat budem a ze ma zaujme....a ne nehanbim sa za seba,nemam preco

GiovanniX

Ak si mu povedala,ze na fotke si ty,tak si mu klamala,no neviem ci by chcel daky chlapec daco s klamarkou?Este sa nic nezacalo a uz mas velke minus na konte.Ak sa hanbis za seba,tak si nedaj ziadne foto a len tomu posli,komu budes chciet,ale klamat sa nepatri...

ShaulaThalit

lost: ja si ťa tuším najmem ako poradcu v alibistických výhovorkách, ide ti to... na polovičný úväzok :D

lost

napis mu ze je to vramci tvojho vlastneho bezpecia (bezpecnostny protokol), ako sa chranis pred skaredymi ludmi (uchylakmi) z azetu a pravdu povies len tomu komu veris (tj. jemu)
Respektive ze ta fotka bola "alias" fotografia...

Ak ma rad tvoju osobnost a nie vyzor, tak by to nemala byt taka fatalna prekazka...

ta3

ach dievcata, preco si same vyrabate problemy?, teraz musis uz iba s pravdou von a vobec by som sa necudovala, keby po Tvojom priznani stratil zaujem, lebo to je fakt, ze si ho (a nielen jeho, ale vsetkych) oklamala

ruzovapanda

ja neviem,ani naco som tam tu fotku dala,to este predtym,nez som si s nim pisat zacala a som si nemyslela,ze sa mi zapaci.boooze.....aj sa celkom podobam na to dievca typom,vlasmi a tak,ani nie,ze sexica skor tak normalne pekna