Ženský klit. orgazmus

Príspevok v téme: Ženský klit. orgazmus
herbie

Zdravím, mohli by ste sa podeliť o skúsenosti, najmä dámy, ktoré niečo podobné zažili. Chcel by som manželke pomôcť. Ešte nezažila orgazmus, v mladosti ani inokedy nemasturbovala. Možno to znie divne, ale sex nám klape, užíva si ho. Ale k orgazmu sa nevieme dopracovať, ani s vibrátorom. U mňa trpezlivosť nechýba. Stáva sa nám, že je úplne vzrušená, dráždim jej klitoris, ale príde zlomová chvíľa, kedy to ona popisuje ako niečo nevydržateľné a hneď to opadne, a celé to potom dokončím iba \"sám\". Podľa mňa by práve tú chvíľu mala prekonať a mohol by sa orgazmus dostaviť. Prosím dámy o skúsenosti, alebo ktoré niečo podobné prežili, prežívajú, či to naozaj tak funguje, či je tam nejaký možno až prehnane citlivý \"bod zlomu\", ktorý treba prekonať, aby sa dostavil orgazmus. Skúšame ďalej... :) Ďakujem.

AdamKrt

meky: samozrejme, ze milovanie a hooodne dlha predohra je vzdy. Trva to par hodin.

Ale tiez som na tom podobne, priatelka nikdy nemasturbovala, ani nemasturbuje.

herbie

Meky, vďaka za radu. Sme spolu už dobrých pár rôčkov. Má moju 100% dôveru. Na tvoju otázku: nikdy, vlastne áno, skúšala to, ale iba pri mne, počas milovania. A ten prvý postreh, samozrejme, že okrem sexu sme sa aj milovali :) Mňa by skôr zaujímalo, či tam existuje niečo také čo opisujem v mojej otázke, teda bod, kedy to začne žena cítiť ako niečo nepríjemné ale zároveň je už veľmi vzrušená, po čom by mohol prísť orgazmus. Lebo o tomto sa nikde nepíše. Je x teórií a neviem akých ešte výkladov... Mňa zaujíma, či to čo opisujem je normálne a či manželka nemá nejaký blok, ktorý súvisí s tým bodom zlomu a ktorý ju v tom možno obmedzuje. Mne to pripadá, ako keby to elektrizujúce napätie bolo už nad jej možnosti. Veľakrát som to chcel ignorovať a pokračovať, ale ona sa rozhodla to ukončiť 'v prospech mňa'. Nejaké nápady, skúsenosti,...?

meky

chlapci skúšali ste milovanie, alebo len sex? Buďte trpezlivý a predĺžte predohru na maximále možnú dobu. (boskávanie, hladenie erotogénne zóny, no veď na každú z nás platí niečo iné) No a potom sa začnite venovať klitorisu, ale hlavne jemne (je veľmi citlivý). No a keď bude partnerka žobroniť o vniknutie, tak to ignorujte a venujte sa len klitorisu. Určite to pomôže. Ak nie, tak je možné, že niečo robíte zle. Sú ženy ktoré nemajú klitoris obnažený úplne a jeho stimulovanie je o niečo ťažšie, ale aj také ženy sa dajú "lízať".
Veď každá sme iná a každá z nás vyžaduje iný kľúč.

PS: Herbie ona vážne nikdy nemasturbovala? No neviem, tak možné to je, ale pozor: keď sa na to naučí, už s tým neprestane. Je to veľmi návykové.

AdamKrt

Mam ten isty problem u partnerky. Klitorialny orgazmus aj pri lizani - nemozem to dotiahnut do konca, aby sa urobila. Zase na druhu stranu nemam problem urobit jej niekolkokrat mokry vaginalny.

Vzdy je to len tak tak na hrane a pritom som skusal vseliake techniky i dlho venovat sa jednej tehchnike. Neviem, mozno orgazmus aj mala, ale nechce povedat, aby som neprestaval... :) Potvorka :) U mokreho vaginalneho orgazmu je to zjavne, ale u klitorialneho neviem, ci ho dosiahla.

Vraj u klitorialneho sa treba venovat tej istej technike. Musim to vyskusat zjemnit, aby jej pocitovo neotupoval...

A mozno je to tak, ze zena bud lepsie zaziva klitorialny, alebo vaginalny orgazmus... To by bola dobra otazka na zeny, ci sa im dari privodit oba druhy orgazmov, ci len jeden druh.