Vydieranie

Príspevok v téme: Vydieranie
babe_girl

som zufala neviem čo mam robit zoznamila som sa s chalanom nakupil mi oblečenie popozyval ma kade tade chcem mu vratiť všetko spať nechce to povedal že sa ho nikdy už nezbavim potom ma začal uražat nadavať mi že chce odo mna do ppondelka500 euro neviem fakt čo robit bojim sa strašne a chcem od neho už navždy pokok ale on ma nechce nechat na pokoji POTREBUEJM PROSIM SURNE POMOC čO MAM ROBIT

0vecka

podla mna v pohode neozval sa uz skoro tri tyzdne ... ak ho nahoodu stretnes tak hlavne nedaj najavo ze sa ho bojis ...

babe_girl

ludia dakujem ja nesom zlatokopka určute nič som od neho neprosila nechcela a dokopy to vyšlo aj s oblečenim aj s nikom večerou atd do 200 eur zatial mi dal pokoj potom som ho všade zablokovala dufam že je konec ale neviem niessom si ista

lost

0vecka

"a navyse by to vyzeralo ze to niekde stipol :) a asi to nebude tranzvestit ci jak sa to vola :)"

tak toto bolo dobreee :D :D :D :D

janab

Podľa mna je úplne normálne, že milujúci muž kúpi niečo stále svojej milej. To je o.k., ale už nie je v poriadku to, že ked tá priateľka sa s ním chce rozísť, tak od nej pýta 500 éčka a ešte sa aj vyhráža, že sa ho nestrasie..no to je už úplný debo!..riadny primitív..je škoda, že dievčence nezistia hned na začiatku, čo to je za primitíva!!!

bibi123

0vecka-to kto Ti vravel, ze vsetky zeny si uzivaju nakupovanie? Ja ho neznasam a uzila som si ho len 2x v zivote, ked som si naskladavala vybavu na auta a bola som na predvadzacich jazdach... oblecenie a vlastne uz skoro vsetko kupejem len cez net, pokial mam konfekcnu velkost, tak je to urcite lepsie, ako stracat cas bezcielnym putovanim po centrach...
k teme-podla mna je vymyslena aj zaostala 22jka predsa nemoze mat takuto stylizaciu viet. Mala sa zastavit hned na policii a udat ho za vydieranie a hned by sa spamatal... Alebo by si mala vypnut telefon, urcite chodi na pokec, fb, boom, tam ho namotat na fotky nejakej modelky a verim, ze by o nu hned stratil zaujem....
a podla mna je uplne normalne, ze sa aj zacinajuci partneri obdaruvaju vzajomne hned na 2. rande, samozrejme, kazdy podla moznosti, jeden kupi rumbu, druhy bonbonieru, treti diamantovy prsten, stvrty porsche,...:DDDDD ved je pekne dat najavo, ze doprajem aj Tebe a nemusi to byt hned zavazujuce...

0vecka

no nevim ono su babenky ktore daju z anakup ale kebyze sa s nimi xces dohodnut tak nedaju lebo predsa niesu kurvy.... takze reagoval na poziadavku trhu....

a ze ich da inej tak nevim musela by sediet velkost a musela by mat rovnaky vkus nehovoriac o tom ze zenske si uzivaju nakupovanie :) a navyse by to vyzeralo ze to niekde stipol :) a asi to nebude tranzvestit ci jak sa to vola :)

lost

No tiez si nemyslim ze je to 100% "spravne" si nechat nakupit veci, ale ani z moralnej stranky by to nemalo byt nesrpavne, ked uz ani nie spravne..

Ale tak, nie je to snad jeho "blbost" ze plati za sluzby DOPREDU? ;)

lost

Moze ich dat inej :D

Tak mozno by bolo lepsie tam ist teda ta holka + jeden dvaja kamosi, alebo starsie vyzerajuci pani, a dohodnut sa o tom, ze co to malo znamenat a tak, proste normalne len "pokecat"...

zjavne typek ma velke reci ked stoji pred babou, ved a mu ublizit nemoze, co mu da ? facku... a on je predsa len chlap.

ktovie, mozno sa len s kamosmi stavil o 500 eur ze si ju do casu X ziska..

alebo len chce spat "investiciu"

no alebo co tak najst kamosa pravnika, alebo si nejakeho zaplatit, nech mu poslu list ? nejake haluzne pravnicke basnicky, mozon by sa zlakol.

Ludia sa vo vseobecnosti boja, hlavne preto, ze maju co stratit.. ale je aj mozne ze je to uplne nerozumny clovek, a od takeho sa nic dobre cakat neda..