Vydieranie

Príspevok v téme: Vydieranie
babe_girl

som zufala neviem čo mam robit zoznamila som sa s chalanom nakupil mi oblečenie popozyval ma kade tade chcem mu vratiť všetko spať nechce to povedal že sa ho nikdy už nezbavim potom ma začal uražat nadavať mi že chce odo mna do ppondelka500 euro neviem fakt čo robit bojim sa strašne a chcem od neho už navždy pokok ale on ma nechce nechat na pokoji POTREBUEJM PROSIM SURNE POMOC čO MAM ROBIT

babe_girl

ja viem nič so od neho nemala brat ale ja to nemam komu povedat segra to vie ale boji sa aj ona nece ho vidiet lebo sa boji co moze robit dalej vyhrazal sa ze bud mu dam peniaze ze vraj veci enchce a ze mi nikd yv zivote uz neda pokj ze sa ho nikdy nezbavim ja uz nevladzem sam eprobelmy a este aj takyto dalsi problem

janab

Tie veci mu vrát, daj do tašky a daj mu to hoci aj predo dvere, ale vráť a nezabudni mu zase jasne povedať, že nič si od neho nepýtala a to čo ti kúpil mu vraciaš. Čo sa týka penazí, nepožičal ti ich, nemá na to papier..takže ak sa bude vyhrážať, tak mu jednoducho povedz, že ho pôjdeš udať na políciu za vydieranie. Ale povedz mu to niekde, kde je veľa ľudí, alebo maj pri sebe kámošku, aby si s ním nebola niekde sama a bez ľudí..človek nikdy nevie čo za debila to je...Ináč je určite zakomplexovaný, ked si ta tak nabalil na veci a pozvánky..vybav si to s ním a pre budúcnosť, každý sa učí na vlastných chybách...nič od nikoho nebrať ,nedať si platiť, vlastne si ťa kúpil..tak to berie.

19martin87

Vráť mu všetky veci čo ti kúpil, ale žiadne peniaze mu nedávaj! Povedz otcovi, alebo keď máš staršieho brata tak jemu, že ťa otravuje nejaký úchyl, nech si to s ním vybaví ručne stručne...

mXXXX

babe_girl..... bože ved to povec nejakemu chalanovy.. co nemas kamaratov ?? ved co ti moze obycajny clovek spravit?? hm .. vobec satoho neboj...oznam to niekomu... kamarati ti pomožuu ...mi asi nie na forre...

babe_girl

ja som nechcel on sam o seba mi zacal kupovat ludia ja potrebujem pomoc preboha to čo ste zač ja viem že som nič od neho nemala brat to som s auž poučila teraz chccem vediet co mam robit mam ist skocit pod vlak od zufalstva

lololo

nabudúce si rozmyslíš,či od niekoho budeš chciet,aby ti kupoval oblečenie atd.
život nie je iba o tom,pekne sa obliekat. srdiečko - to je prvoradé...ty sa asi velmi chceš páčit chlapom iba oblečením...
nikdy nebudeš štastná,ked takto zmýšlaš

babe_girl

ja som si nic nepytala on sam mi kupoval ja som po nom nešla on ma balil vyše mesiaca a toto sa stalo ked sme šli von a potrebujem pomoc neviem čo robit nie karhanie viem že to bolo zle ale čo mam robit

arana

preco si si nechala od neho nech ti nakupi oblecenie? mas co si chcela...ked ste baby take ze idete prave po takychto chalanoch...princeznicky...aspon sa poucis do buducna.