Stále chory?

Príspevok v téme: Stále chory?
peter r

Dobrý deň, chcel by som sa poradiť s mojím problémom, ktorý ma už dlhšie trápi a moja doktorka už nevie čo so mnou. Asi v polke júla som ochorel /// sople, bolesť hrdla, mierne zvýšená teplota///, snažil som liečiť sám, ale ked chorobné príznaky neustupovali šiel som k doktorke, ktorá mi zobrala krv a výter 22.7.2010 /// v krvi bolo CRP 4,2, ASLO 329, krvný obraz OK, sedimentácia ery 2/4, výter z krku našiel streptococcus viridans, a z krvi som mal ešte anti EBV VCA- EA-EBNA IgG – 130U/ml pozitívny, IgM negatívny, IM test negatívny, Paulova – Burnnelova reakcia negatívny/// a bol som odoslaný ku krčnej, ktorá mi predpísala FROMILID UNO 500 mg, za týžden mi bolo už trošku lepšie, ale stále som sa cítil chorý, tak som šiel na kontrolu ku krčnej a ona zhodnotila stav ako zlepšený, predpísala ešte JOX a Bioparox a povedala, že to prejde, poctivo som ich bral, ale stále som mal pocit že som chorý /// taký pocit svalovej slabosti, zľahka únavy, bolesť hrdla, krčných uzlín///, tak som zašiel znova ku svojej obvodnej doktorke 16.8.2010, ktorá mi znova zobrala krv /// S-GLUKOZA-ok, S-KREATININ-ok,, S-MOČOVINA – ok , CRP -6,5, ASLO- 342, AST-ok, ALT-ok,GMT- 0,86 norma 0,17-0,82, S-SODÍK- ok, S- DRASLIK-ok, S-VAPNIK-ok, FOSFOR-ok, IMUNOGLOBULIN A-ok, IMUNOGLOBULIN G- ok, IMUNOGLOBULIN M- 0,35 norma je 0,6-2,8, IMUNOGLOBULIN E- 141 norma je 0-100, TSH 3 – 6,160 norma je 0,25 – 4,2, VOL.TYROXIN FT4- ok,, anti B.burgdorferi s.l. IgM negatívny, anti B.burgdorferi s.l. IgG 1,790///, a odoslala ma na interné vyšetrenie, kde som absolvoval EKG – ok, počúvala ma, prehmatala uzliny, a dala doplniť sono vnútorných orgánov a štítnej žlazy a odoslala ma na alergologiu, že môj stav je spôsobený alergiami /od malička som alergický na trávi, peľe/, u alergologičky som bol na vyšetrení, skontrolovala ma a predpísala mi dlhodobo brať BRONCHO VAXOM PRE a CEZERA, ktoré beriem do dnes. 23.9.2010 som bol na sone/// šítna žlaza –ok, pečen – ok, žlčovody – ok, žlčník – ok, pankreas-ok, slezina – ok, obličky – ok,///, a odniesol ho k internej doktorke a ona povedala, že je to ok a mám prísať koncom novembra na kontrolu. Lenže ja sa stále necítim dobre, stále pocit slabosti, ľahkej únavy, ráno ma pobolieva hrdlo, 1.10.2010 som išiel darovať krv, pred darovaním mi ale v krvnom obraze našli 11 000 leukocytov a vyradili ma, ostatné hodnoty krvného obrazu som mal v norme. Lenže v ten den som aj ochorel /// sople, bolesť hrdla, suchý dráždivy kašel, mierne teploty/// , tak som šiel znova ku svojej obvodnej doktorke, ktorá mi predísala FROMILID, JOX, liečil som sa asi dva týždne, po týždny som mal prísať na kontrolu krvného obrazu, /// tam boli leukocyty už 12 100, ale o dalších 5 dní už klesli na 9 300, vždy všetky ostatné hodnoty KO boli v norme, vždy mi robili aj difierenciál /// tak to zhodnotila ako že sa mi stav zlepšil. Lenže ja mám stále aktuálne problémy, stále ma sem tam bolia svaly ako pri viroze, stále pocit slabosti, sem tam hlavy a hrdla a uzlín pod sánkou, večer vždy mierne teplota zvýšena na 37,00. Tie moje chorobné pocity sú najhoršie po námahe, napríklad keď ráno vstanem, alebo večer ležím v posteli tak mi je dobre. Posledný týžden ma aj začali bolievať klby v kolenách a sem tam aj rukách. Podľa doktorov a výsledkov som zdravý a ja už neviem za kým mám ísť. Beriem stále aj vitamín C, probiotiká, vitamín B17, magnezium.

TrainingBoy

inac, mam otazku, nemali by ludia ako habbs dostat ban na forum? lebo odporucat nieco ako by bol lekar, bez upozornenia ze to je len jeho nazor je dost zavadzajuce a niektorym moze uskodit, tot moj nazor

TrainingBoy

Habbs prosimta, prestan balamutit, mas svoj nazor na vec, ten ti nikto nebere, ale vyslovene taketo nieco odporucat, ak sa dostane so zapalom pluc do nemocnice tak to budes mat na svedomi

Habbs

Stacilo by ti iba prejst na ocistnu kuru,ktora zaroven obnovuje a buduje bunky.Na zivych vitaminoch a mineraloch.Chemicke nestoja za nic.Telo ich vyuzije iba malo a vsetok rychlo vylucuje.K tomu prestat prijimat jedy.Napr.klasicku varenu stravu aj chemiu z nej,takisto lieky,pit iba cistu vodu.

AdamKrt

Mozes uzivat este napr. enzymaticke pripravky, ktore posilnuju imunitny system a posobia aj proti zapalom v tele. Napr. wobenzym.

K tomu este neni zle, co mas doplnat aj vitamin E, selen, zinok, rybi olej.

Ak by si mal pochyby, ze si nieco chytil, tak napr. v letnych mesiacoch bol typicky vyskyt komarov a bodavy hmyz moze prenasat rovnake ochorenie ako klieste - borelioza a podobne... Hadam na nieco take by prisli...

Uzivanim preventivne koloidnej striebornej vody by si mohol v sebe znicit rozne bakterii, viry a po case by si videl, ci to zabralo. Okrem toho existuje tiez pripravok - tinktura z bylinky Kapucinka vacsia. Nici cez 46 druhov silnych bakterii vratane e-coli, zlateho stafilokoka atd... a zastavuje rozsirovanie virov a plesni.

Ak mas nieco bakterialne, ci virove, mohlo by to zabrat, alebo oslabit.

Velmi dlho by som to vsak nebral, aby si si nenicil imunitny system napr. dobru crevnu mikrofloru. Ale to by sa dalo vyvazovat mozno probiotikami.

U tych enzymatickych pripravkov vsak pocitaj, ze kym tie latky zacnu ucinkovat, moze prejst 6-9 mesiacov, co sa tyka iminuty. Co sa tyka protizapalovych funkcii, tak podstatne skor. Zlepsuje to aj hojenie.

Pred rokmi, po antibiotikach som mal zniceny imunitny system, ze som bol kazdu chvilu chory a nezaberali uz ani najsilnejsie.Kazdy mesiac-dva som ochorel. Wobenzym mi dost pomohol.