kašeľ, kašeľ, kašeľ...

Príspevok v téme: kašeľ, kašeľ, kašeľ...
d8

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu. Už asi druhý týždeň kašlem. Nemám horúčku ani mi nieje zle, len kašlem. Až mám svalovku na bruchu, nedá sa mi spať alebo sa stále budím. Niekedy ma chytí záchvat kašla až zvraciam. U doktorky som bola dvakrát. Prvýkrát mi dala kvapky na kašeľ, do nosa a zodac. Nepomohlo. Druhýkrát už antibiotiká, iné kvapky a tabletky... Ani to mi veľmi nepomohlo. Pijem čaje na kašeľ, priedušky, aj cibuľový s majoránkou a stále sa ho neviem zbaviť. Viete mi niečo poradiť? Za každú rada budem vďačná.

silka

Ahoj, raz som mala takýto kašeľ, nič nepomáhalo, až mi jedná babička poradila uvariť čierne pivo s medom a čo najteplejšie vypiť. Mne to pomohlo možno aj tebe,skús.

ivana45

Atypicka infekcia (chlamydie, atd) ? TBC? Nador? Alergia?
Ak ti liecba nepomohla, to neznamena, ze sa na problem vyflaknes. Len chod praktickemu lekarovi reklamovat stav (ze nepomohlo). On vie, co robit.

Gregor

Keď môžem poradiť tak by som doporučil užívať prírodnú liečivu vodu Bílinskú kyselku k potlačeniu kašľa ktorá sa pije na lačno 30 min. pred jedlom v objeme 250ml (2,5dcl) dospelí, deti 100ml (1dcl) mierne ohriať. Bílinskú kyselku dostať kúpiť v lekárni alebo v niektorých potravinách, H-nova, cop NZ. Cena sa pohybuje okolo 0.90 €. S pozdravom Gregor

majka__

ja som tiez astmaticka a ten neprijemny kasel poznam az moc dobre. mne sa to povacsinou stava, ked som po nejakej chorobe... napr. doberiem antibiotika a kaslem este dalsie 2-3 tyzdne. ale nie v kuse. tak 2-3x denne dostanem zrazu zachvat kasla a nie a nie prestat kaslat. povacsinou mi pomoze, ak sa napijem rychlo nejakeho vlazneho caju alebo vody. a jednoducho to treba vydrzat... v mojom pripade. do niekolkych minut prejde. neskor mi to prejde do "stadia", kedy kaslem tak 1x za den a o par dni mi je uz dobre...

jajkafr

d8
skús... u mňa sa astma prejavila tiež dráždivým záchvatovitým kašľom, ktorý prešiel až do astmatických záchvatov a antibiotiká nezaberali až inhalačné lieky (spreje) na astmu

rumka

neviem či ti hovorí niečo Záťažové meranie organizmu ? Ak chceš viac tak mi napíš na mail jankarumanova@centrum.sk

zajacica

Chod k lekárke a nech Ti z krvi dá vyšetrit, či náhodou nemáš plucne chlamýdie. To je teraz velmi rozšírené.

d8

Zajtra zavolám doktorke, že ani antibiotiká nepomáhajú. Uvidím čo mi odporučí. Spýtam sa aj na astmu. A keď tak rozmýšlam, je to možné lebo som aj alergička. No modlím sa aby to tak nebolo..