Problem s akne

Príspevok v téme: Problem s akne
Alinka16

Ahojte,viem že je tu milion tem s akne,ae chcela by som sa opytat na vaše skusenosti,ako si najrychlejšie odstranujete z tvare akne,ako ich vysušite,ake jedla vyvolaju akne (počua som že zo syrov sa robi akne,može to byt pravda alebo len mytus?jem vela syrov...)

prosim vas skuste čim skor pred kramami som sa vysipala a na tvari mam ešte flačiky červene potrebujem tom čim skor dať preeeeč :(
ake su vaše rady?

assana

sasanka111: ak ešte si na fóre, keže toto je stará téma, mohla by som ťa poprosiť či by si mi napísala ako u teba prebiehala liečba akné? ďakujem veľmi pekne

sasanka111

to bola liecba, nie cistenie pleti. normalne som brala prirodne lieky ktore mi nielen odstranili akne, ale som sa zacala aj lepsie citit. vsetko sa mi upravilo aj ine problemy co som mala. ja som bola u nej najskor na vysetreni a potom som dostala lieky. odvtedy k nej chodi uz cela moja rodina ked sa nam vyskytne nejaky zdravotny problem. ona ordinuje v bratislave to si lahko zistis na gogli ked si das jej meno tak ta to hodi na jej stranku a tam je vsetko napisane aj o akne. ona sa vola dr. luba albertova.

alink16

imonka a kolko ta to stalo to čistenie vnutorne akne?a ta dr.albertova je v akom kraji ?
a na to čistenie ťa poslala doktorka,alebo sa da že sama možem isť?

alinka94

take strašne to nieje,ale ja som nemala problemy s vyražkami,maximalne len ked som krami mala dostať vtedy som sa vyhodila ale teraz nejako nechce myznuť,a jem dosť syrov či nahodou nie z toho ....davam tomu ešte tyžden a pojdem ku kožnej ked tak,najhoršie je že som fotomodelka :(sa budem hanbiť isť prišťata ...:D

sasanka111

akne sa da zbavit UPLNE a NAVZDY, ale treba to liecit zvnutra, tak ako som napisala. vsetko ostatne je len docasna pomoc. musi sa zistit preco mas akne a dat to do poriadku. ale da sa to. ja uz akne nemam a ziadne vyrazky sa mi nerobia ani ked mam menzes.

simka111

JA som mala velke problemy s akne a teraz je to lepsie oproti tomu co bolo je teraz uzasne... pomohol mi skinoren a eryfluid..ale aj domace recepty ako je prhlava,maska z drozdia a hlavne dobra strava-vela vody,bylinkovych cajov,banany,jablka,jogurty....a tiez zaobchadzanie je velmi dolezite..

No teraz sa mi plet zhorsila na tich miestach ktore boli vzdy bezproblemove a to su lica...nikdy sa mi tam netvorili podkozne vyrazky,a najhorsie je ze pokial s mi jedna vylieci vznikne druha.. :( neviem ale toho akne sa asi neda uplne zbavit :D :D hoci celo,bradu a nos mam ulne cistu..ale tie lica.... :(

sasanka111

alinka, ja som si liecila akne zvnutra u dr. albertovej, ale ak potrebujes rychlu zachranu, tak okamzite vyluc vsetky mliecne vyrobky a mlieko, cize aj syry. plus menej tukov a cokolady. jedz viac ovocia a zeleniny, podla moznosti bez chemie, cize bio. ak teda zozenies. a vela tekutin - cistej vody, ta je najlepsia. to by ti mohlo pomoct, len pri tom vydrz, lebo vsetko chce cas. ak mas dlhodobe akne, tak sa radsej liec, treba zistit hlavnu pricinu, jedlo je len jedna cast problemu.