Kde sa sťažovať na lekára

Príspevok v téme: Kde sa sťažovať na lekára
Slavka.p

Bola som v Čadci u mudr.Čecha na predoperačné interné vyšetrenie ked zistil že idem na operáciu na súkromnú kliniku vypýtal 57 eur že ked si môžem zaplatiť tam tak aj jemu.Podala som žiadosť na poisťovňu dôvera o prešetrenie a oni mi odpísali že ich brať nemal a mám si ich vypýtať nazad a oni mu to zaplatia lebo mne peniaze nevrátia len poskytovatelovy.On mi ich samozrejme vrátiť nechce že poisťovňa doslova ,,cigani,, mi povedal a ešte aj vynadal čo som prišla pi.... Proste každý sa vyhovára na každého pravdu mám ale peniaze nie.

zuzkas

ja idem na zväčšenie pŕs a interné vyšetrenie mi prepláca poisťovňa.nikde som neplatila ani euro,len na klinike budem platiť za zákrok.takže ten lekár je fakt že sv.ňa

Slavka.p

Asi mi ostáva iba ta lampáreň lebo až teraz som zistila čo je naozaj na Slovensku za systém všade len písať čakať a každý sa len vyhovára.To mám za to že nechodím po lekároch a neviem ako to chodí.

smii

zriaďovateľom zdravotníckeho zariadenia je VÚC, skús poslať sťažnosť aj tam, na odbor zdravotníctva. A aj do Lampárne na Markíze. Nechala by som mu to poriadne vyžrať... Určite za svoje peniaze bojuj, na ulici si ich nenašla

Slavka.p

To viem až teraz že nemal ale vtedy som to nevedela zostala som zaskočena aj ked mi povedal že keď si platím tam musím dať aj jemu ! Neviem či sa dovolám pravdy lebo tie peniaze som Nenasla na chodníku ale aspon som o skúsenosť múdrejšia aj keď

Slavka.p

Bola to operácia meniskusu na klinike jednodňovej chirurgie majú zmluvu spoisťovňou a platím si poisťovňa dôvera.

delphia

nenapisala si, o aku operaciu ide. ak sa jedna o esteticky vykon plastickej chirurgie, tak interne predoperacne vysetrenie si platis sama.

Slavka.p

Tam som volala a povedali že oni s tým nič nemajú len keby ma neodborne ošetril alebo tak podobne inak sa ich to ževraj netýka

verve

Napr. úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
Je ťažké uveriť v tomto prípade poisťovni alebo lekárovi...no podľa toho ako popisuješ jeho správanie, určite to nebude v poriadku, preto sa nevzdávaj a hľadaj pravdu.