Love story

Príspevok v téme: Love story
NikaS

Hello vsetkym, Mam 26, a mam 4 rocnny vztah. Z priatelom sme sa pred par tyzdnami prestahovali do ameriky. Dva roky sme cakali na vsetky povolenia o byvani a na kupu bytu .. Bolo to zdlhave a konecne nam to vyslo !!! Cele rokyho beriem ako najuzasnejsieho muza na svete ... Az kym som sa pred dvomi mesiacmi nezoznamila s jeho bratom, ten sa do ameriky prestahoval snami aj s jeho zenou, vyzera byt milá :) sumpaticka usmievava. Ja mam dve prace docasne, pracujem vo firme s priatelom a v jednom sukromnom centre na ucenie anhlictiny deti z inych statov s jeho bratom. Najprv som ho brala normalne ale zacal sa mi pacit, az som sa do neho zalubila.... Nerozumiem ako ale kazde stretnutie snim si cením , velmi sa mi paci ale nechapem sa ... 1. Je zenaty,2. Je brat mojho priatatela,3. Su rozdielny, moj pfiatel je pracovity , velmi super nadherny kazdy den kravata sako dovolenky na urovni a vkus a ja som taka ista a taka bola predstava o mojom zivote. No jeho brat je iny, neoblieka sa ako muz na vysokej urovni,ziadna elegancia, a je velky turista a ja tury nenavidim precestoval cely svet ale mna cestovat nebavy je to vedec ja manazerka ... Sme uplne iny avsetko je v mojich citoch:(( stale sa na seba pozerame , usmevy a ocny kontakt ten je fakt silny. Nevedela som ci sa mu pacim no ked sme boli v "skole" pobozkali sme sa.. Bolo to dokonale ale usla som, mam vycitky je to jeho brat ! A zajtra mame stretnutie na zoznamenie mna jeho zeny ... Hambim sa =( citim sa desne. Neviem ako dalej.

janab

Nech to radšej ostane to "story"..Zničíš a skomplikujete život všetkým okolo. Sadnúť si a povedať, že čo sa stalo, to bol len úlet..nič viac. Máš priateľa, máte postavenie, prachy, žijete v Amerike, ..čo viac od života chceš?..Problémy?..ak prídete do toho prúseru, tak už bude veľmi neskoro a ver mi, pri problémoch prídete aj o "love"..

luckaliu111

hovori ti nieco IP adresa a dokonca aj rovnaky nick? raz mas 15 a riesis nastup na gympel a teraz mas zrazu 26 a si v amerike...ak sa nudis chod si zasportovat to ti isto viac pomoze ako pisanie fiktivnych tem na forum...

NikaS

Ale mám taky zvlastny pocit : jeho brat sa mi zda uzasny bezchybny predsa len su bratia maju spolocne vela povahovo... a vedela by som si snim predstavit citovi zivot no nie byvanie ...ale pritahuje ma- neuveritelne !! a neviem ci ho este milujem a nejsom snim len z "povinosti" lebo sa to tak "má" byt. No moj priatel mi pride dokonaly.... bez chyby a viem ze je to hlupe a nemyslite ze som na peniaze ale ak sa s priatelom rozidem, pridem o vela, hrozne vela.... Pridem o muza ktory je bohaty, s ktorym som si preddstavovala buducnost, mame vymyslene mena pre deti, pracujem v jeho firme, poznama sa so svojimi "svokrovcami" ktory su uzasny ! :-) a mame spolu nove byvanie.... len nemam chut snim uz na nic, vcera vecer sa ma spytal ci sa nieco deje... no ako vyhovarka padla ze som unavena z roboti no viem ze mi neveri on to citi dobre sa pozname :-(

prave knam pridu na veceru okolo 5 priatelov brat a jeho zena, mam z toho hrozny stres naozaj smam strach, aka bude ako sa bude spravat on a ci si nase otazne pohlady simne priatel... :-(
som zvedava ako to dopadne !!!!!

Andromeda15

Zaujimave, ze 1.9.10 si tu v teme nová škola-strach pisala,ze nastupujes na gymnazium
a staci zadat tvoju IP adresu do googla a hned to vyhodi milion tvojich (fiktivnych) tem..:-/ sa nudis,co?

jajka001_

ty si naivka ale on je dobry hajzel ked chce podvadzat svoju manzelku. a este k tomu s bratovou frajerkou. nikomu nic nevrav, to by bol velky pruser a zbytocny. povedz mu ze nech to neberie vazne a zabudni na to. snaz sa mu vyhybat.