valentinka vsetko pokazila...?

Príspevok v téme: valentinka vsetko pokazila...?
aaaaa!!!!

chodim do acky, on do bcky. napisala som mu valentinku, cez skolsku valentinsku postu a on mi do lavice strcil mini darcek. v tej valentinke som to trosku prehnala - ze je sexi, ze ho milujem a take blbosti. :((

ked sa posta rozdala, zostal cudny. potom som mu po skole poslala sms, ze mu dakujem za ten darcek a nech si uzije dovolenku (idu s rodinou prec) a on mi napisal \\\"to ty si mi poslala tu valentinku..! a ja ze hej a on mi neodpisal... som vo veku, kedy mam zo vsetkeho nervy. ak sa nastval alebo co, ako sa k nemu mam spravat? pllls pomozteee

lariel

presne tak, ako ti radia tu uz holky, myslim, ze je len zaskočený, a nevie, ze ako ma reagovať, mono ta chcel dobijat a cakal, ze sa nechas balit postupne a ze mu hned nevyznas lasku...asi preto ..proste ked ho uvidis, usmej sa a chod dalej...:)a pockaj ako bude reagovat...ak ta ma rad..urcite si to da v hlavke dokopy a bude opat aktivny:)

aaaaa!!!!

dakujem... a tiez ma sice napadlo, ze je prekvapeny a aj rad, lebo ku mne urcite nieco citi, to poznam... tak dakujem vam... :)

vodnarka

nechaj to zatial tak on sa musi asi trochu spamatat ak ti dal darcek urcite k tebe nieco citi musis pockat co teraz spravi on

natty

podla mna sa normalny chalan nenastve ked mu niekto povie ze je sexi a ze ho ma rad.. :) skorej naopak... podla mna je rad, len nevie co ti ma napisat.. to by musel byt riadny debil keby sa urazil :) mne keby niekto napise, ze ma lubi, a ze som sexi (co sa tak lahko nestane) urcite by ma to potesilo, ale nevedela by som co mam na to povedat :) asi je len prekvapeny, nechaj mu cas :)