Odvolanie proti rozhodnutiu posudkovej komisie ohľadom invalidného dôchodku

ID

Dobrý večer.V novembri 2011 som obdržala odpoved z ústredia Ba na moje odvolani voči nepriznanému čiast.inv.dôchodku posudzovaného v ZILINE,kde bolo písané,že môj stav bude opätovne posudzovaný-budem predvolaná na prešetrenie môjho zdrav.stavu.Chcem sa spýtať na dlžku čakacej doby na predvolanie.dakujem

jajka001_

meno, priezvisko, adresa rodne cislo
vec: odvolanie proti rozhodnutiu o zamietnutí žiadosti o invalidný dôchodok
Týmto podávam opravný prostriedok/odvolávam sa/ proti rozhodnutiu o zamietnutí žiadosti o invalidný dôchodok. Môj zdravotný stav nebol dostatočne posudeny - a tu vypises vsetko co ta trapi a preco si myslis ze by si mala invalidny dochodok mat.
pozdrav
podpis, datum
a daj to dvojmo.

evulik 65

Dobrý deň, prosím Vás potrebovala by som pomoc ako napísať odvolanie proti nepriznaniu invalidného dôchodku.Neviem ako má také odvolanie vypadať čo tam napísať .Veľmi by mi pomohlo ak by ste mi poslali nejaký vzor ako to sformulovať. Vopred dakujem.
eva.malekova@gmail.com

danka 38

Dobrý deň. Vedel by mi niekto pomocť pri písaní odvolania proti rozhodnutiu posudkovej komiesie..??

Vopre Vám Ďakujem.

anonym14

Dobrý den, potrebovala by som pomoc ako s formulovat odvolanie voci nepriznani prispevku na kompenzaciu. Dakujem

Vikušik

Dobrý deň. Vedel by mi niekto pomocť pri písaní odvolania proti rozhodnutiu posudkovej komiesie..??
Vopre Vám Ďakujem.