neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

streda

ze ojazdeny bicykel ???? :)) ..no teda..
Mima ja mam takisto rada cisto nove veci ale nemusia byt stale cisto nove tak........

sweater

mne by skor vadilo ze ty si ako ojazdeny bicykel, ja mam radsej veci cisto neve alebo ked tak minimalne pouzite...

janab

S niekým to panic začať musí, či nie? A či si to ty, alebo nejaká iná?..Kedže máš skúsenosti, tak ho naučíš veci, ktoré budú pre neho dôležité..

tak

Mila priatelka
ak Ta zaujima moj nazor, tak vedz, tieto veci ako vek, neskusenost, alebo skusenost je celkom nie dolezite, ....a ze, co je dolezite, ...tato krasna lubezna cesta, ...ked dychas, ...