neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

Panic-100%

fgf - Vynikajúco napísané, klobúk dole. Ak sa môžem opýtať koľko máš teraz rokov? Zaujíma ma koľko môže mať rokov ďalší žijúci Gentelman.

kitty86

Ooooo aby ste sa vy chlapy zo seba neposr***li! Hlavne ze skoro kazdy piaty zenaty chlap ktoreho poznam ma bud milenku alebo beha za kurvami zakym jeho zena je doma tehotna alebo sa stara o detska... a to radsej nehovorim o tych nezadanych.
Ale kludne sa tvarte ako "moralnejsie" a "normalnejsie" pohlavie a nadalej sa naivne pytajte preco su zeny v dnesnej dobe take ake su... no preco asi!!!

fgf

To je tak v dnesnej dekadentnej dobe, panici a gentlemani su povazovani za divnych, pricom buchaci a radodajky su
norma.
Kam sa podela ta uroven, ktora tu bola este pred polstorocim?

Kto do 20. roku zivota nevystrieda aspon 5 partnerov je outsider. Mimochodom, zeny mavaju za zivot viac sex. partnerov ako muzi, ale tento fakt vysvitol, az ked boli tazane anonymne. Inymi slovami, ked vam zena povie, ze mala 5, znamena to 9.

Zo zien typu bibba mi je zle, zial kazdym rokom ich je viac a viac, cela spolocnost ide do sraciek.

Velmi pekne to cele vystihuje vyrok jednej (zadanej) zeny, napisany tu asi pred rokom, bolo to nieco v zmysle "Som
rada, ze nie som chlap, lebo z tych dnesnych sliepok by som si nedokazala vybrat".

Fakt, dnes najst babu, co nie je uplna krava, je aspon trochu zaujimava a zaroven je nezadana, je tazsie ako ihlu v kope sena.

Slovami statistiky: percento muzov, co nema v hlave nasrate - aspon 50%;
percento zien, ktore zaujima aj nieco ine ako topanky, nakupovanie a sex, a ktore nepritahuju svalnati tupci a
hulvati - 10 az 15%. Hned dava zmysel, preco su chlapi ti, ktori su odjakziva pri moci, a ktori su taktiez zodpovedni za pokrok ludstva vo forme vedy aj filozofie.

Tolko moj nazor. Ano, tiez som panic, ale mohol som o to prist v 17-ke. Predstavte si, dnes este niekto ma taku
neslychanu vec, akou su moralne hodnoty.

ShaulaThalit

AdamKrt: toš, toto je všetko len teória... a teória je to, čo vieme vysvetliť, ale nefunguje to. Prax je to, čo funguje, ale nevieme prečo. Chlap väčšinou spojí teóriu s praxou, t. j. nič nefunguje a nikto nevie prečo :-)

User_37597

krtko

to je uplne super ze si tak rozumiete...tak vam zelam vela stastia :D

dufam ze ta zas stretnem na nejakej fajnej debate :D

AdamKrt

bibisa:

bol som panic a aj som jej to otvorene povedal. Ona mi to moc nechcela verit, myslela si, ze si vymyslam, aby som bol zaujimavejsi. Neklamal som jej vsak. Postupne mi sak uverila, ze to bola pravda. Ale ked som sa jej pytal, podla milovania by to vraj nevedela. Vraj mi to slo dobre. Mne sa to vsak nezdalo, ze by zaciatok bol taky dobry, ale mozno brala, ze sa musime synchronizovat :) Potom to uz slo paradne :)

Mimochodom, priatelke vie, ze som na nejakych forach. Povedal som jej to, ked sa pytala, ze kde hladam take informacie, inspiracie atd. Ved sa jej paci, ze ju dokazem prekvapit, tak niekde sa musim vzdelavat a hladat inspiraciu... :) Nebudem predsa nejaky odron a hladat inspiraciu u nejakej inej, skusenej... ;-) Vie, ze sa na mna moze spolahnut.

User_37597

krtko :D

a vie tvoja priatelka ze pises na taketo fora? :D a pocuj to sa teraz snazis ocistit tvoje meno pred vsetkymi nezamimi a oznamit im ze si bol cestny a povedal si jej ze si bol panic :D ale nie neber nic osobne co pisem asi si si uz stihol vsimnut ze mam nadovsetko rada humor :D

a teraz vazne: mala by som ti dat aspon na 50% za pravdu lebo zalezi aj na osobnosti..ja som tiez mala prveho a on nechal mna a pravdu povediac som nebola otravna a ani raz som sa mu nevtierala..no tak OPRAVA: ak je ten dotycny bulo tak sa na teba upne :D

prejdime k dalsiemu dotazu...moj potencialny partner to nebude citat lebo mam priatela a zatial staci..nehovorim ze je to dozivotny partner ale momentalny ano..a dalej nikdy by som sa neznizila na uroven hnusnej cupky aby som sa vysmiala chlapovy ze je panic..a musim este raz podotknut ze som povedala ze ak by ten chlap bol super a vyhovoval mi po kazdej stranke tak by som to prekusla...tak pre tvoju spokojnost - na 99% by som ho odmietla a to zvysne 1% nechavam pre tych kt by stali za to :D a ze ich je dnes uz malo :D

a mimochodom sory za pravopis ale kazdy sme nejaky a moja zla vlastnost je alebo skor bola ze som nedavala pozor na SJ :D

AdamKrt

bibisa:

Auuuuuuu, krtko dostal po rypaciku :) Tiez mam priatelku, ktora je moja prva, milujem ju, ale nemyslim, ze ak by sme sa nahodou rozisli, ze by som ju prenasledoval...To by ma ani nenapadlo. Clovek ma aj svoju hrdost a je to zalezitost osobnosti, co robi. Prosto si mala pech na chlapov. Vacsinou clovek pritekuje urcite typy ludi, alebo si ich podvedome vybera. Ale OK, beriem, ze je to Tvoj vyber, len chcem povedat, ze sudis z nespravnych dovodov... ;-)

Mimochodom, ked bude toto niekedy citat nejaky Tvoj potencionalny priatel, tak sa iba stane, ze zataji, ze je panic. Kolko chlapov tak mohlo priatelkam urobit. Niekto je cestny a prizna to. Niekto sa radsej bude hrat na playboya. To plati aj pre zeny. A niekto zase moze tvrdit, ze je panic a bol to nejaky donchuan.... Comu uz dnes mozes verit ? :)))