neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

User_37597

Pocuj ty krtko :D
ja sa nebudem teraz davat do kopy s nejakym panicom len pre tvoj "prieskum" :D ja som jasne povedala ze ja by som to nechcela a po dalsie to som nepocula ale sama som to zazila...je davno zname ze ked niekto strati panictvo s dotycnou osobou tak sa na neho upne lebo to bol jej/jeho prvy/a...proste je to dane..ja som to zazila,kamos to tak ma a este aj frajerova ex aj po troch rokoch mu nechce dat pokoj takze co?ja si len gratulzjem ze som si s tym chalanom nezacala lebo fakt to bol horor... :) a pozdravuje ta aj moja teoria a aj prieskum :D

AdamKrt

bibisa:

no tak si najdi panica, vyskusajte si to, rozid sa s nim a potom sa dajte zase spolu dohromady... :) To uz nebude neskuseny :-D

To, ze si niekedy niekde pocula, ze niekto druhemu nedal pokoj, to neni tym, ze je panic, ale aka je to osobnost. Taky clovek by to urobil tak, ci tak. Pleties si dojmy a pojmy :) Urobit to moze hocijaky chlap... Ci je ci neni panic, nehra to ziadnu ulohu.

User_37597

:D to si ma fakt pobavil...takto to nebolo myslene..nech skusaju kolko chcu ale ja som pisala ze ja nechcem byt nejaka ucitelka sexu takze ja osobne by som ustupila keby ze ten chalan nestoji za to...ja sa nemienim hadat..ja som povedala svoj nazor a to uz je na nej ci to skusi alebo nie..

User_37597

ano ja som sa s takym stretla a nemala som to chut riesit..povedal mi to hned na (pre neho) "prvom rande" a ja som bola taka sokovana...ja sa nechcem hrat na nejaku ucitelku sexu tak som sa to nechcela rozvijat ale ten chalan nedal pokoj otravoval.zistil kde byvam nosil mi kvetiny a darceky a mna islo drbnut...uz je tomu 3aj pol roka a este stale dostanem na pokec od neho raz za pol roka spravu ze by sme sa mohli stretnut alebo ze by som mu mohla odpisat ako sa mam...a dalej mam kamarata kt teraz pred pol rokom zacal s jednou babou.ta sa snim vyspala a ona bola jeho prvou.a co sa stalo?ona sa snim neskor rozisla a on ju staôe sleduje a mysli si ze ma nadej...takze ak nechces aby sa na teba upol ked sa ti to nebude pacit tak to nechaj tak...ak si myslis ze si zasluz sancu tak to skus...moj nazor:musel by o byt sakra simpatak a uzasny chalan aby som to skusila s niekym kto este nemal nikoho v posteli...vela stastia

nikuska.zak

daj mu šancu. každý si ju zasluži. ked je na teba dobrý, nevidim v tom problem. nauc ho to. vsetko. budes sa zabavat a mozno sa do toho dostane tak rychlo ze ani nebudes vediet.

grizli123

Len preto že je neskúsený?!...No isteže ho nenechaj, to by si urobila maximálnu blbosť. Ak to nemieniš oľutovať tak to nerob. Ibaže by si bola len sebecká mrcha, ak by si to spravila. Veď keď ho máš rada...zrejme ti ide len o jedno. Veď ho to nauč a on sa ti za to odvďačí, verím.

CmuQ

Ja som si to uz tiez raz zazila potom som ho nechala ...........a do teraz to lutujem lebo myslim ze uz takeho mileho chlapca a dobreho nenajdem..

janab

Myslím si, že ak dvaja ľudia sa milujú, tak sa ani nerieši problém, že sa niečo chytí a to je pre dlhodobý milenecký vzťah plus..horšie je to s radodajkami, ktoré idú stále a s kýmkoľvek a potom hops..a je problém..choroby..tie ženy si ani neuvedomujú, že môžu nachytať aj také banálne bradavice, ktoré v ženských orgánoch spôsobujú aj niekedy malígne ochorenia krčka maternice..už nehovoriac o tom, že každá z nich má mykozy, ktoré prenáša na partnera...takže chlapci, muži, dávať si bacha s kým idete a aspon trošku mať prehľad o babe, s ktorou idete...nie je to dnes sranda..slinami sa prenáša AIDS (lekári to popierajú, ale vírus napr. zubári sa chránia rukavicami kvôli AIDS sliny+ krvácanie), takže pozor aj na orál....