Vytoky a Opuch

Príspevok v téme: Vytoky a Opuch
ustarostena

Dobry den.....mam taky problem :/ ktory ma dosť trapi :( takže ked ma raz prstoval moj priatel,tak mi opuchly pysky ohanbia aj vchod do pošvy :( ja som si myslela že to len preto že nebol jemny :( ale furt sa mi to stavalo....asi to bolo to z toho že nemal umyte ruky....potom som začala mať aj zapachajuci vytok taky bielo žlty...začala som brat candibene tie tabletky do pošvy....a chcela som vyskušať či mi to pomohlo....a zas ked ma prstoval zase mi to opuchlo :(....ku gynekologovi možem ist až v 15stych a ja mam až o 3 mesiace 15...prosim vas poradte mi čo mam robiť...stalo sa niekomu niečo podobne?a ako ste to riešili?? prosim bojim sa :(

5andi5

to je nezmysel ze nemozes ist teraz ku gynde, jasneze mozes ist aleak dobre viem iba s rodicmi mozes ist do 18 je to tak alebo sa mozno mylim ze mozes ist aj sama, ale chod k dajakej

ustarostena

to mi nikto neviete poradiť? :( neverim že sa nikomu nestalo dačo podobne alebo o tom nič nepočul :(( prosiim

ustarostena

moja obvodna doktorka powedala že od 15 ale že ku detskej hocikedy ked ot bude važne....ja wem že to bolo skoro ale už to nevratim :(

Inner

to kto ti povedal, ze ku gynekologovi mozes az v 15? mozes ist kedykolvek, ked mas problem... ale nerozumiem, kam sa ponahlas v sexualnom zivote.