Keď úraduje alkohol

Príspevok v téme: Keď úraduje alkohol
leninka

Mám priateľa s ktorým bývame a čakáme bábo. Priateľ má zamestnanie v zahraničí a pred 2-mi týždňami prišiel domov. V priemere, každý druhý deň má vypité. Niekedy menej, niekedy viac... Vždy mi povie, že ide niečo vybaviť. Povie mi aj čo, ale nakoniec ide aj do "hospody"... Neviem, ako mu už mám dohovoriť. Už som aj dverami tresla, aj dohovárala... No vždy to pomôže na jeden deň a potom je to zas to isté. Či po dobrom, či po zlom... stále je to to isté. Veľakrát mi aj pomôže, či s varením, alebo upratovaním. Všetko by bolo v poriadku, keby nešiel do krčmy... Vždy, keď ide preč, tak som nervózna, kedy príde a aký príde. Snažím sa sa ukľudňovať kôli bábu, ale je to strašne ťažké, a keď príde v takom opitejšom stave, tak sa hádame a mňa trasie od sklamania a hnevu.

leninka

Dnes sme si toho veľa povedali, a uvedomil si to. Ale či to tak bude aj zajtra a neskôr... nemôžeme vedieť čo bude. No teraz potrebujem kľud, oddych... Počas tehotnosti som odpadla do bezvedomia a ešte ako by to nestačilo, tak sme havarovali. Pár kilometrov od domu do nás nabúral kamión. Dostal mikrospánok. Bola som hrozne vyľakaná, no našťastie je všetko v poriadku. Mávam trochu problémy, že mi tvrdne bruško... A potrebujem jeho oporu, pomoc, a nie hádky...

ta3

Leninka,
mrzi ma, ze Ta v Tvojej situacii nepotesim, na tomto fore sa uz vela popisalo o tomto probleme, skus si to vyhladat a precitat, ja viem co je alkohol za pliagu, nici cele rodiny, preto moja rada je, hoci cakas s nim dietatko, neviaz sa s nim, Ty to nezmenis, budes sa zbytocne trapit a nakoniec aj tak sa rozidete, lebo zit s alkoholikom je peklo, neviem, ci mas moznost sa odstahovat, mozno k rodicom, ale najlepsie by si spravila, keby si sa s nim rozisla cim skor, tym lepsie, aby si sa v klude mohla pripravit na prichod dietatka, drzim palceky

leninka

Ultimátum som mu dnes dala, tak uvidím, čo a ako. Ak to pôjde tak ďalej, tak to veru, budem musieť riešiť rozchodom. Záleží mi na dieťati, ktoré nosím pod srdcom a nechcem aby malo život s hádavími rodičmi... Radšej budem bojovať sama... Aj napriek tomu, že ho stále moc ľúbim. Dieťa je však dôležitejšie

muc

leninka, zial, prognoza je nelichotiva. tvoja buducnost po boku takehoto partnera je nezavidenia hodna. bude sa to len zhorsovat a ku kazdodennemu pitiu sa pridruzia aj fyzicke ataky.

kimii

prezila som presne to iste,dnes mam velke deti,nezmenis na tom celkom nic,teraz lutujem,ze som to neskoncila v zarodku