Tabletky Lindynette

Príspevok v téme: Tabletky Lindynette
29422

Ahojte babenky.chcem sa len opytat a pomoct.tabletku lindynette som zacala uzivat v prvy den menst.sex som mala asi po 4 dnoch.tieto tabletky lindynette beriem druhy mesiac.predtym som brala roky cilest.prvy esiac uzivania som mala kramy asi 8-10 dni,tda som spinila.teraz mi kramy meskaju 2 dni.trosku sa mi zvacsili prsia.mam strach.je normalne po tabletke zvacsenie prs? mozem byt v tom.mala by som po 2 tyzdnoch prejavy tehotenstva? aj ked beriem tabletky? asi po 7 dnoch sa do mna spravil.dakujem za rady dakujem.pekny den prajem a dakujem za odpovede

Barboora

ja som s lindynette spokojna..schudla som a ziadne vedlajsie ucinky ..a nie tehotna niesi ak si to zacala brat v 1.den menstruacie!

ikuska

ja asom znich 6 kg pribrala anejde to schudnut a pritom to urcite nie je zo stravy lebo jem samuzeleninku kuracinku tofu a same zdrave papinky :))

kiara29

babenky kramy som dostala po dnoch ako tu pisete vsade ze po tychto tabletkach dostane zena menstru.az po dnoch po dobrani tabletiek,len som vystrasena ze len dni.je to normalne?ked prvkrat stymito tabletkami som mala az 7 dni mens.a teraz len dni? dakujem za odpovede

Luliana

Tiež som po týchto tabletkách stratila chut na sex... Krvacanie sm nemala... Ale s menzesom som to mala vzdy tak ze prisiel az po 4 dnoch jak som ich vysadila.. takze dva dni su zatial myslim v poho... ale pre istotu si kup ten tehotensky test :-)

Liliann

Ja ti radím aby si zašla za svojou gynekologičkou a zmenila tieto tabletky. Tiež mám s nimi rovnakú skúsenosť. Bez chuti na sex, bolestivé krvácanie po ňom a počas styku.

5andi5

prsia sa ti mohli zväcsit aj od tabletiek, ale odporucam kupit naisto tehotensky test vies az tak ani antikoncepcia neni 100 %