Odlomil sa mi kusok zuba

Príspevok v téme: Odlomil sa mi kusok zuba
petrines

Stala sa mi taka neprijemna vec, ze sa mi pri vcerajsom obede odlomil kusok zo zuba (stolicka). Normalne som zul, nic tvrde som nejedol a odrazu som zacitil silnu bolest take pichnutie v tom zube a ked som si tam zasiel jazykom tak som zistil, ze mi asi jedna stvrtina z tej stolicky chyba. Chcel by som sa opytat, ako najlepsie by sa to dalo vyriesit? Volal som aj mojej zubarke, ale ta mi povedala, ze nema teraz ziadne volne terminy, ze az tak o dva tyzdne. Bol som z toho zhrozeny. Neviete, ako sa zvyknu taketo zlomene zuby opravovat a najma, ci mam normalne cakat na termin? Nemala by to zubarka vybavit, ako urgentny pripad? Ide mi o to, aby sa mi nestalo, ze budem cakat na termin a potom mi povie, ze som prisiel neskoro a ze zub uz sa da jedine vytrhnut :-( , lebo take veci sa zial v nasom zdravotnictve bezne stavaju. Najlepsia by bola rada od nejakeho zubara, ale ak napisu ludia, ktori maju podobnu skusenost budem velmi vdacny. Vopred dakujem.

sara5642

Čo je skvelý muž Dr Ogudu. On splnil môj sen. Chceli by ste ho kontaktovať na adrese Drogudutemple@aol.com, aby ste boli medzi toľkými ľuďmi, ktorým pomohol, ktorí chválili jeho dobrú prácu? Volám sa Katrina. Viem, že mnohí muži alebo ženy, ktorí čítajú toto svedectvo, chcú dostať svoje bývalé späť alebo hľadajú pomoc v kúzelníkoch. To je veľmi dôležité pre každého z vás. Pokúste sa kontaktovať Dr Ogudu, aby vám pomohol, pretože je skvelým kúzelníkom. Prvýkrát mi priviedol späť len 4 dni po tom, ako som ho kontaktoval. To je dôvod, prečo som tak šťastný. Nesplnil ste žiadnu kúzelnú kariéru tak, ako je, jeho e-mailom je Drogudutemple@aol.com. Obráťte sa na neho, ak potrebujete niektorú z nasledujúcich možností:
1) Ak chcete, aby váš bývalý manžel späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete mať dieťa.
(6) Chcete byť duchovne chránení.
(7) Chcete, aby váš manžel / manželka bola vaša navždy.
(8) Ak chcete, aby váš partner miloval viac.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
11) Ak chcete, aby niekto vždy o vás premýšľal.
12) Kúzlo pomsty.
13) Kúzlo peňazí / lotérie.
pošlite e-mail na adresu DROGUDUTEMPLE@AOL.COM
Ďakujem neskôr

verbena

HAKKI ked si svojpravny, tak mozes povedat zubarovi čo chceš...
chod k zubarovi, povedz mu nech ti umrtvi a vyberie nerv zo zuba... a zub bude zachraneny... ja mam niekolko uz mrtvych zubov, predny mam vyse 10 rokov uz odumretý a pohoda...

zlomeny zub tiež mam skusenost, s jednym som prisla pozde, lebo najprv mi vybral nerv zo stoličky, bol otvoreny, tak kedze bol len obvod zuba , tie "nožky" zo stoličky tri sa mi zlomili... naštastie to bol predposledny vzadu tak som ho dala von, po tyzdni sla von zub mudrosti, lebo mi zavadzal pri hryzeni..

a zas na druhej strane sa mi zlomil pred mesiacom stolička, jedna nožka :-D tak to zaplomboval a pohoda...

Hakki

Ahojte pred 2 dňami sa mi odlomilo zo zuba strašne sa bojim od zubára mam taký pocit že mi ten zub vitiahnu mam tak kaz a dosť ma Boly mohli by ste mi prosim niekto povedať či mi ten zub vytiahnu alebo opravia

lilyianka

síce je to už pomaly tri roky starý príspevok, ale mne keď sa stolička rozlomila na dve polovice, hneď na druhý deň som išla zubárke medzi urgentné prípady .. aj ma zobrala, zub opravila, dala mi najprv vložku a o niekoľko dní zaplombovala ..čiže netreba čakať 2 týždne, zubárka ťa má zobrať v tomto prípade hneď

Fleur-de-lis

Mne sa to tiež stalo. Čakala som s tým vyše mesiaca, lebo som nechcela ísť k zubárovi v zahraničí. Našťastie všetko v pohode. Zub dorobila a už vyše roka všetko fajn, žiadna bolesť alebo iné problémy.

cherry131313

ahojte na prednom zube som mala kaz.polovica sa mi vcera zlomila co s tym poradte mi ..kolko asi zaplatim zijem v anglicku dakujem

strela341

Dobrý deň mám strach so zubárov a dnes sa mi zlomil zub a neviem čo s tým dalej robiť ,bojím sa s tým zájsť k zubárovi

elpe

ahoj zubaarko.pocuj mam problem ja ze ci mi neporadis ak by ti to nerobilo problem.mam kaz hore na lavo(prva stolicka) dlhsie som odkladal navstevu u zubara ja idiot a vcera ked som jedol sa mi odlomila asi stvrtka zuba(vonkajsia strana).neboli to,len to vypada hrozne.myslis zeby sa to dalo zachranit a dobudovat,ci vytrhnut a riesit umely??skus poradit nech mam ako tak sajnu,ci sa stym da nieco este robit a kolko to tak stoji a ked nie kolko asi stoji novy umely zub..este som takyto problem nemal tak budem vdacny za rady..dakujem