Zabudol?

Príspevok v téme: Zabudol?
akitako

Ahoj,
sme s priatelom spolu vyse 2 rokov. vzdy bol pozorny a nikdy na nic nezabudol. Teraz sa mu raz stalo, ze mi mal zavolat a on sa neozval, ked som mu prezvonila ja asi 3 krat, tak sa konecne ozval, ze vybavoval nejake veci a ked som mu pripomenula, ze mi mal zavolat a mali sme sa na niecom dohodnut, tak povedal, ze zabudol. Uplne mi to vyrazilo dych a neviem to preddychat. Ospravedlnoval sa, ale som z toho velmi sklamana. Ako sa mam nad to povzniest?

bibi123

akitako- Ty si z nas snad robis srandu??? Keby Ta zabudol vyzdvihnut pred nemocnicou s novonarodenymi patorcatami, tak to pochopim, ze sa rozhorcujes, ale za takuto blbost??? Ty nie si normalna... Moc by som na Tvojom mieste nepokusala jeho trpezlivost, lebo Ta kopne coskoro do zadku a najde si taku, ktora ho ako trapka nebude prezvanat a bude respektovat, ze aj on je len clovek, ktory ma normalnu ludsku vlastnost a to zabudlivost...

ivana45

akitako, toho chlapca sa drz.
Ked sa ku tebe 2 roky spraval tak, ze po jednom zabudnuti zareagujes takto, pre seba lepsieho nenajdes.
Ja obcas tiez nemozem zobrat hovor a jednoducho zabudnem zavolat naspat.

Slobodna

Inak ja napr. veľmi často zabúdam, že som zadaná a priateľ sa vôbec nesťažuje :)
Keď ti vyrazilo dych to, že zabudol, nechcem si predstaviť čo by s tebou urobilo to, keby ti oznámil, že ťa má úplne v...a že cez deň myslí aj na iné veci ako iba na teba, napr. na prácu, jedlo atď.

janab

Najhoršie čo môžu ľudia vo vzťahoch urobiť je, že jeden druhého budú kvázi špehovať každú minútu..a čo si robil a kde si bol, že si mi nezavolal?!..predsa tým, že niekoho milujeme a on nás, tak to nie je stred nášho vesmíru!!..život pulzuje aj mimo nás!!!A tým, že sme vo vzťahoch, to neznamená, že sme stratili slobodu...

katussska24

kks teraz som si prečítala diskusie...a zíram iba,,,:D že po 30-tke...ty si vyrastala ako princezná, či ako? je mi ľúto tvojho chlapa...ale po čase aj on vytriezve, neboj sa.

katussska24

moje krásne :) to počkaj o pár rokov...ste spolu 2 roky a on zabudol zavolať 1.krát? :D nečítala som tu diskusiu, ale asi to bude niečo podobné ako ti poviem ja...nerieš blbosti! sú aj horšie veci vo vzťahu, na to prídeš časom....
Nieje to tak, že "zabudol na svoju lásku",,proste len zabudol...svet sa nerúca pre to,,,a ty si mu prečo nezavolala vlastne? Ak ste zvyknutí si každé ráno volať, tak si mu mohla aj ty prezv. alebo zavolať,,či? A keby mal inú, tak by si si to všimla myslím, ale nie vďaka tomu, že zabudol zavolať...naozaj, tieto témy sú fakt také vážne, že ich niekto rieši, alebo sa niekto nudí, a vymýšľa ich?

:))))

No ono treba rozlisovat ZABUDANIE.Je fakt zabudanie NEVINNE-a zabudanie-ako vyhovorka.
A ak jej priatel zabudol raz za 1-2 roky tak si myslim ze niet preco sa rozculovat.Ja zabudanie mojho partnera obratim na srandu.
Ked sa mi neozve-alebo nereaguje na sma povedzme tak 4-5hod.alebo aj den.Tak mu napisem ci ma sklerozu-alebo starne a ci nebodaj ma starecku demenciu.A ZASMEJEME SA NA TOm.

AdamKrt

Niekto povie, ze rano zavola o tej a tej hodine. Nezavolal. To je problem prezvonit mu, napisat SMS, ci jednoducho mu zavolat ? Ked nieco chcem, tam volam, zhanam, aj 5x a aj viac, ak mi na tom tak zalezi...