Pôst - skúšali ste?

prisa

precitaj si knihu od mudr. partykovej hladoveni pro zdravi. tam je presne vsetko o postoch aj hladovkach. mohli by to mat v martinuse alebo gorile.

lamira

no vážim 52kg a mám 167cm ..a teda chuda niesom vobec..mám sa fajn:) na tejto strave sa mi odstranili kozne problemy: vyrazky a hlavne vypadavanie vlasov....a tiez som schudla samozrejme - no aj som to potrebovala..vzdy som mavala 4-5 kg naviac...a menstruacia sa mi skratila na 5 dni co je sice este dost ale oproti vtedajsim 8 je to lepsie a uz pri nej ani nemavam bolesti , z coho som nadsena lebo kedysi sa to v 1. den nedalo vydrzat...taze asi tak..vela pozitiv

lamira

no ja som tiez vitarianka...je to dost tazke ale treba na to ist postupne....ja som zacinala tak ze rano a vecr som jedla surovo a obed som zjedla normalne ale bez masa...sledovala som diskusie teba a watermelona takze urcite si dobre informovana...:)

lamira

a na zivot len zo vzduchu - teda breatharianstvo - potrebujes spravne vyuzivat energie a pracu s cakrami v tele...co je velmi narocne...je to mozne ale skutocne malokto to dokaze

lamira

dakujem za rady a odporučania vsetkym :)

bibi123 , alchamilka - o poste mam uz co-to precitane a urcite by som sa nedala na post len o vode ...post je o ovocnych a zeleninovych stavach, bylinkovych cajoch, zeleninovych vyvaroch , klystiroch a to je podstatny rozdiel...tiez su ludia ktori dodrziavaju post aj 40 dni - tak toho by som sa tiez bala...ja si myslim ze taka vhodna doba je 10 dni najviac....viac by som uz neskusala

ale to treba postupne najprv len jeden den sem-tam...potom obcas 2 dni ...neskor tri....samozrejne nie kazdy tyzden po 3 dni ....s velkymi casovymi odstupmi a tak to pokracuje dalej...